YEŞİMSPOR KULÜBÜ TEKNİK KADROSUNA TAKVİYE

 

2003 yılından bu yana Türk basketbolunda özellikle Altyapılarda birçok başarı kazanan Cem Çağal önderliğindeki  Yeşimspor Kulübü , geçtiğimiz sezon kendi bünyesinden ayrılan antrenörler Murat Yeşerdir ve Erkan Ergin’den sonra 2010-2011 sezonunda altyapıda  hazırlık grupları ve Genç takım asistanlığı görevleri yapmak üzere 4 yeni antrenör ile anlaşmaya vardı.

Eski Tofaş’lı Milli basketbolcu Emrah Atan , Zeki Yıldırım ve Tofaş ,  Makospor Kulüblerinde Altyapıda görev almış Fatih Volkan Avcı ,  Süleyman Turan ile anlaşmaya varan  Yeşimspor Kulübü’nün ilerleyen günlerde  bir antrenör ile daha anlaşacağı söyleniyor.

Sosyal Ağlarda Paylaşın

YEŞİMSPOR KULÜBÜ TEKNİK KADROSUNA TAKVİYE” hakkında bir yorum var;

  1. davut

    ben davut 1997 dogumlu 1,75 boyum var basketbol oynamak için elimden geleni yaparım bana şu msn adresinden ulaşabilirsiniz (cimbomum_235@hotmail.com) yeşim spor kulubunde ter atmak istiyorum . lutfen bana ulaşın .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>