YEREL LİGLER 2016-2017 SEZONU SIRALAMALARI

 

2016 -2017 sezonu Yerel Lig müsabakaları 9 Haziran 2017 cuma günü oynanan karşılaşmaları ile sona erdi.

Alınan sonuçlara göre Yerel ligler ve Klasman liglerinde dereceye giren kulüpler şu şekilde :

 Büyük Erkekler

1-MKP Çimen Spor Kulübü

2-Bursa Sınav Okulları Spor Kulübü

3-Orhangazi Gençlik Spor Kulübü

4-Oksijen Gençlik Spor Kulübü

 

U18 Erkekler

1-Tofaş Spor Kulübü

2-Nilüfer Belediye Spor Kulübü

3-Bursa Spor Kulübü

4-Final Gençlik Spor Kulübü

 

U18 Kızlar

1-Büyükşehir Belediye Spor Kulübü

2-Gürsu Belediye Spor Kulübü

3-Orhangazi Belediye Spor Kulübü

 

U18 Klasman Erkekler

1-Bursa Basket Spor Kulübü

2-Orhangazi Gençlik Spor Kulübü

3-Hürriyet Spor Kulübü

4-İnegöl Belediye Spor Kulübü

 

 

U16 Erkekler

1-Tofaş Spor Kulübü

2-Nilüfer Belediye Spor Kulübü

3-Bursa Yıldızları Spor Kulübü

4-Osmangazi Belediye Spor Kulübü

U16 Kızlar

1-Gürsu Belediye Spor Kulübü

2-Bizolalım Spor Kulübü

3-Fastline Spor Kulübü

4-Hürriyet Spor Kulübü

 

U16 Klasman Erkekler

1-Ahmet Erdem Spor Kulübü

2-Fastline Spor Kulübü

3-Orhangazi Belediye Spor Kulübü

4-Bursa Basket Spor Kulübü

 

U14 Erkekler

1-Tofaş Spor Kulübü

2-Büyükşehir Belediye Spor Kulübü

3-Bursa Yıldızları Spor Kulübü

4-MG Spor Kulübü

 

U14 Kızlar

1-Bizolalım Spor Kulübü

2-MKP Belediye Spor Kulübü

3-Oksijen Gençlik Spor Kulübü

 

U14 Klasman Erkekler

1-İnegöl Belediye Spor Kulübü

2-Ahmet Erdem Spor Kulübü

3-Elit Akademi Spor Kulübü

4-Hürriyet Spor Kulübü

 

U13 Erkekler

1-Örnek Kolej Spor Kulübü

2-Tofaş Spor Kulübü

3-Büyükşehir Belediye Spor Kulübü

4-MG Spor Kulübü

 

U13 Kızlar

1-Bizolalım Spor Kulübü

2-MKP Belediye Spor Kulübü

3-Oksijen Gençlik Spor Kulübü

4-MKP Çimen Spor Kulübü

 

U13 Klasman Erkekler

1-Hürriyet Spor Kulübü

2-Orhangazi Belediye Spor Kulübü

3-Elit Akademi Spor Kulübü

4-Ahmet Erdem Spor Kulübü

 

U12 Erkekler

1-MG Spor Kulübü

2-Örnek Kolej Spor Kulübü

3-Tofaş Spor Kulübü

4-Büyükşehir Belediye Spor Kulübü

 

U12 Kızlar

1-MKP Belediye Spor Kulübü

2-Gürsu Belediye Spor Kulübü

3-MKP Çimen Spor Kulübü

4-Oksijen Gençlik Spor Kulübü

 

U11 Erkekler

1-Bursa Yıldızları Spor Kulübü

2-Örnek Kolej Spor Kulübü

3-MY Spor Kulübü

4-Tofaş Spor Kulübü

 

U11 Kızlar

1-MKP Belediye Spor Kulübü

2-Uludağ Spor Kulübü

3-MKP Çimen Spor Kulübü

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.