YEREL LİG / 22-28 MART MAÇ PROGRAMI

22.03.2014 CUMARTESİ 11:45 MG SP.KL. – KARACABEY GENÇ.SP.KL. KÜÇÜK ERKEK KLASMAN 1.DEVRE KEPO165 ATATÜRK SPOR SALONU

22.03.2014 CUMARTESİ 09:00 OSMANGAZİ BELEDİYE SP.KL. – İNEGÖL BELEDİYE SP.KL. KÜÇÜK ERKEK KLASMAN 1.DEVRE KEPO166 ÇEKİRGE SPPOR SALONU

22.03.2014 CUMARTESİ 10:30 AHMET ERDEM SP.KL. – ÇAKIR EĞİTİM SP.KL. KÜÇÜK ERKEK KLASMAN 1.DEVRE KEPO167 ÇEKİRGE SPPOR SALONU

23.03.2014 PAZAR 11:00 AHMET ERDEM SP.KL. – ELİT AKADEMİ SP.KL. YILDIZ ERKEK KLASMAN 1.DEVRE YEPO197 ATATÜRK SPOR SALONU

23.03.2014 PAZAR 12:30 BURSA BASKET SP.KL. – ORHANGAZİ GENÇLİK SP.KL. YILDIZ ERKEK KLASMAN 1.DEVRE YEPO196 ATATÜRK SPOR SALONU

24.03.2014 PAZARTESİ 10:00 GEMLİK CELAL BAYAR SAĞ. MES.L – ORHANGAZİ ÇOK PRG LİSE GENÇ ERKEK 2.KÜME GE068 GEMLİK SPOR SALONU

24.03.2014 PAZARTESİ 11:30 GEMLİK AND. LİS. – GEMLİK CELAL BAYAR AND. LİSESİ GENÇ ERKEK 2.KÜME GE069 GEMLİK SPOR SALONU

24.03.2014 PAZARTESİ 10:00 BURSA SINAV ANAD. FEN LİSESİ – BURSA ANADOLU LİSESİ GENÇ ERKEK 2.KÜME GE070 ATATÜRK SPOR SALONU

24.03.2014 PAZARTESİ 11:30 BURSA AND. ERKEK LİSESİ – İMKB GÜRSU AND. L. GENÇ ERKEK 2.KÜME GE071 ATATÜRK SPOR SALONU

24.03.2014 PAZARTESİ 13:00 ÖZEL FİNAL OKULLARI – İLHAN PARSEKER TEK. VE EML GENÇ ERKEK 2.KÜME GE072 ATATÜRK SPOR SALONU

24.03.2014 PAZARTESİ 14:30 ŞÜKRÜ ŞANKAYA AND. LİSESİ – ŞHT. J. ER ZEKİ BURAK OKAY GENÇ ERKEK 2.KÜME GE073 ATATÜRK SPOR SALONU

24.03.2014 PAZARTESİ 10:00 YENİŞEHİR ERTUĞRUL GAZİ AND.L – YENİŞEHİR TEK. VE E.M.L. GENÇ ERKEK 2.KÜME GE074 YENİŞEHİR SPOR SALONU

24.03.2014 PAZARTESİ 11:30 YENİŞEHİR ANADOLU İMHL – YENİŞEHİR ANADOLU SAĞ. MES. L. GENÇ ERKEK 2.KÜME GE075 YENİŞEHİR SPOR SALONU

24.03.2014 PAZARTESİ 19:00 FİNAL GENÇLİK SP.KL. – GEMLİK GÜCÜM SP.KL. YILDIZ ERKEK PLAY OFF 1.DEVRE YEPO153 ATATÜRK SPOR SALONU

24.03.2014 PAZARTESİ 20:30 BURSA BASKET SP.KL. – MG SP.KL. GENÇ ERKEK PLAY OFF 2.DEVRE GEPO144 ATATÜRK SPOR SALONU

24.03.2014 PAZARTESİ 19:00 İNEGÖL ÇARŞI SP.KL. – TOFAŞ SP.KL. GENÇ ERKEK PLAY OFF 2.DEVRE GEPO145 İNEGÖL SPOR SALONU

25.03.2014 SALI 10:00 ORHANGAZİ ATATÜRK O.O. – ORHANGAZİ HÜRRİYET O.O. YILDIZ ERKEK 2.KÜME YE006 ORHANGAZİ SPOR SALONU

25.03.2014 SALI 11:30 ORHANGAZİ ALİ TEKİN O.O. – ORHANGAZİ CARGILL O.O. YILDIZ ERKEK 2.KÜME YE007 ORHANGAZİ SPOR SALONU

25.03.2014 SALI 13:00 GEMLİK CUMHURİYET O.O – ORHANGAZİ ORHANBEY O.O. YILDIZ ERKEK 2.KÜME YE008 ORHANGAZİ SPOR SALONU

25.03.2014 SALI 19:00 TOFAŞ SP KL – BOSCH SP.KL. YILDIZ ERKEK PLAY OFF 1.DEVRE YEPO151 ATATÜRK SPOR SALONU

25.03.2014 SALI 20:30 BURSA KOLEJLİLER SP.KL. – FİNAL GENÇLİK SP.KL. GENÇ ERKEK PLAY OFF 2.DEVRE GEPO146 ATATÜRK SPOR SALONU

25.03.2014 SALI 19:00 İNEGÖL BELEDİYE SP.KL. – KARACABEY GENÇ.SP.KL. KÜÇÜK ERKEK KLASMAN 1.DEVRE KEPO161 İNEGÖL SPOR SALONU

26.03.2014 ÇARŞAMBA 10:00 SETBAŞI O.O. – BTSO SAİT EFE İLK VE O.O YILDIZ ERKEK 2.KÜME YE009 ATATÜRK SPOR SALONU

26.03.2014 ÇARŞAMBA 11:30 SAKARYA O.O – BURSA SINAV ORTAOKULU-NİLÜFER YILDIZ ERKEK 2.KÜME YE010 ATATÜRK SPOR SALONU

26.03.2014 ÇARŞAMBA 13:00 BARBAROS O.O – ÖZEL ÇAKIR EĞİTİM KURUMLARI YILDIZ ERKEK 2.KÜME YE011 ATATÜRK SPOR SALONU

26.03.2014 ÇARŞAMBA 14:30 İHSAN DİKMEN 4 İLK VE O.O. – FARABİ O.O. YILDIZ ERKEK 2.KÜME YE012 ATATÜRK SPOR SALONU

26.03.2014 ÇARŞAMBA 19:00 İNEGÖL BELEDİYE SP.KL. – ORHANGAZİ GENÇLİK SP.KL. YILDIZ ERKEK KLASMAN 1.DEVRE YEPO198 İNEGÖL SPOR SALONU

27.03.2014 PERŞEMBE 10:00 KARACABEY ULVİYE MATLI FEN L. – KARACABEY SADIK YILMAZ TİC.M.L. GENÇ ERKEK 2.KÜME GE076 KARACABEY SPOR SALONU

27.03.2014 PERŞEMBE 11:30 KARACABEY DAYI KARACABEY AND.L. – KARACABEY ANADOLU LİSESİ GENÇ ERKEK 2.KÜME GE077 KARACABEY SPOR SALONU

27.03.2014 PERŞEMBE 13:00 KARACABEY ANADOLU İMAM HATİP L. – KARACABEY TEKNİK E.M.L. GENÇ ERKEK 2.KÜME GE078 KARACABEY SPOR SALONU

27.03.2014 PERŞEMBE 14:30 KARACABEY ATATÜRK O.O. – KARACABEY ŞHT. BAHADIR O.O. YILDIZ ERKEK 2.KÜME YE013 KARACABEY SPOR SALONU

27.03.2014 PERŞEMBE 16:00 KARACABEY CUMHURİYET O.O. – KARACABEY O.O YILDIZ ERKEK 2.KÜME YE014 KARACABEY SPOR SALONU

27.03.2014 PERŞEMBE 10:00 İNEGÖL TURGUT ALP AND. LİS. – İNEGÖL AND. LİSESİ GENÇ ERKEK 2.KÜME GE079 İNEGÖL SPOR SALONU

27.03.2014 PERŞEMBE 11:30 İNEGÖL DÖRTÇELİK TEK. EML. – MEDİHA HAYRİ ÇELİK FEN LİS. GENÇ ERKEK 2.KÜME GE080 İNEGÖL SPOR SALONU

27.03.2014 PERŞEMBE 13:00 İNEGÖL N. MEHMET KÜÇÜKÇALIK AL. – İNEGÖL YUNUSEMRE KIZ TEK.VE EML GENÇ ERKEK 2.KÜME GE081 İNEGÖL SPOR SALONU

27.03.2014 PERŞEMBE 14:30 İNEGÖL ZEKİ KONUKOĞLU AND.ÖĞT.L.- İNEGÖL İMKB TEK VE EML GENÇ ERKEK 2.KÜME GE082 İNEGÖL SPOR SALONU

27.03.2014 PERŞEMBE 18:45 YEŞİM SP.KL. – TOFAŞ SP.KL. MİNİK ERKEK A GRUBU 2.DEVRE ME2DV043 ÇEKİRGE SPOR SALONU

27.03.2014 PERŞEMBE 20:15 ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP.KL. – BOSCH SP KL KÜÇÜK ERKEK PLAY OFF 2.DEVRE KEPO137 ÇEKİRGE SPOR SALONU

27.03.2014 PERŞEMBE 19:00 KARACABEY GENÇ.SP.KL. – BURSA BASKET SP.KL. YILDIZ ERKEK KLASMAN 1.DEVRE YEPO199 KARACABEY SPOR SALONU

28.03.2014 CUMA 10:00 GAZİ AND. LİSESİ – YILDIRIM NURİ ERBAK AND. LİSESİ GENÇ ERKEK 2.KÜME GE083 ÇEKİRGE SPOR SALONU

28.03.2014 CUMA 11:30 CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ – BTSO SOSYAL BİLİMLER LİSESİ GENÇ ERKEK 2.KÜME GE084 ÇEKİRGE SPOR SALONU

28.03.2014 CUMA 13:00 ERTUĞRULGAZİ AND. LİSESİ – ÇAMLICA AND. LİSESİ GENÇ ERKEK 2.KÜME GE085 ÇEKİRGE SPOR SALONU

28.03.2014 CUMA 14:30 HÜSEYİN ÖZDİLEK T.EM.L. – BTSO ANADOLU LİS. GENÇ ERKEK 2.KÜME GE086 ÇEKİRGE SPOR SALONU

28.03.2014 CUMA 18:30 BURSAGAZ EGD SP.KL. – TOFAŞ SP KL KÜÇÜK ERKEK PLAY OFF 2.DEVRE KEPO136 ATATÜRK SPOR SALONU

28.03.2014 CUMA 20:00 ÖRNEK KOLEJ SP.KL. – FİNAL GENÇLİK SP.KL. KÜÇÜK ERKEK PLAY OFF 2.DEVRE KEPO138 ATATÜRK SPOR SALONU

28.03.2014 CUMA 18:30 ÇAKIR EĞİTİM SP.KL. – KARACABEY GENÇ.SP.KL. KÜÇÜK ERKEK KLASMAN 1.DEVRE KEPO169 ÇEKİRGE SPOR SALONU

28.03.2014 CUMA 20:00 OSMANGAZİ BELEDİYE SP.KL. – AHMET ERDEM SP.KL. KÜÇÜK ERKEK KLASMAN 1.DEVRE KEPO170 ÇEKİRGE SPOR SALONU

28.03.2014 CUMA 19:00 İNEGÖL BELEDİYE SP.KL. – MG SP.KL. KÜÇÜK ERKEK KLASMAN 1.DEVRE KEPO168 İNEGÖL SPOR SALONU

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.