YEREL LİG / 21 MART 2014

Yerel liglerde 21 Mart 2014 günü akşamı Çekirge Kapalı Spor Salonunda iki karşılaşma oynandı. İlk karşılaşmada Minikler Liginin güçlü ekiplerinden Yeşim Spor , Çakır Eğt Spor Kulübünü 47-15 mağlup ederken , ikinci maçta ise Örnek Kolej küçük takımı , Şahinkaya Küçük Takımını 52-44 mağlup etti.

YEŞİM FARKLI KAZANDI 

Örnek Koleji mağlubiyetinin ardından ilk karşılaşmasına çıkan Yeşim Spor Minikleri Çakır Eğt. Spor Kulübü karşısında ilk periyota hızlı başladı ve periyotu 12-2 önde kapadı. İkinci periyotta da müdafa da iyi olan taraf olan Yeşimspor devreye 26-04 üstünlükle girdi.

Üstün oyununu 3. ve 4. Periyotta da sürdüren Yeşim Spor Minikleri Çakır Eğitim karşısında karşılaşmadan 47-15’lik skorla galibiyetle ayrıldı.

ÖRNEK KOLEJ 3.PERİYOTTA ETKİLİYDİ

Gecenin ikinci karşılaşmasında Şahinkaya Koleji Spor Kulübü ile Örnek Kolej Spor Kulübü küçük takımları karşı karşıya geldi.

Karşılıklı basketlerle geçen maçın ilk periyotunu Örnek Kolej 13-9 önde kapadı. 2.periyotta çekişme devam ederken Şahinkaya maçta eşitliği yakaladı ve soyunma odasına iki takımda 21-21 eşitlikle girdi.

3.Periyot rakibine göre daha etkin olan taraf Örnek Kolej olurken , Şahinkaya Koleji karşısında farkı açtı ve son periyota 35-24 Örnek Kolej üstünlüğü ile girildi. Son periyotta da Şahinkaya Koleji farkı tek hanelilere düşürse de karşılaşmadan Örnek Kolej 52-44’lük skorla galibiyetle ayrıldı.

photo1

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.