YEREL LİG / 01-04 NİSAN 2014 MAÇ PROGRAMI

01.04.2014 SALI 10:00 ÖĞRETMEN HASAN GÜNEY ORTAOKULU – BARBAROS O.O KÜÇÜK ERKEK 2.KÜME KE009 ATATÜRK SPOR SALONU

01.04.2014 SALI 11:30 ÖZEL BURSA SINAV O. OKULU – ÖZEL ŞAHİNKAYA İLKOKUL KÜÇÜK ERKEK 2.KÜME KE010 ATATÜRK SPOR SALONU

01.04.2014 SALI 13:00 KARAMEHMET ORTA OKULU -NİLÜFER – ÖZEL TUNÇSİPER OKULLARI KÜÇÜK ERKEK 2.KÜME KE011 ATATÜRK SPOR SALONU

01.04.2014 SALI 14:30 ÖZEL BURSA BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU – YAVUZ SELİM ORTA OKULU KÜÇÜK ERKEK 2.KÜME KE012 ATATÜRK SPOR SALONU

01.04.2014 SALI 10:00 DİLEK ÖZER ORTAOKULU – KESTEL ŞEHİT POLİS İ.ÖZBEK O.O. KÜÇÜK ERKEK 2.KÜME KE013 ÇEKİRGE SPOR SALONU

01.04.2014 SALI 11:30 FETHİYE DÖRTÇELİK ORTA OKULU – ÖZEL TAN OKULLARI /ORTAOKUL KÜÇÜK ERKEK 2.KÜME KE014 ÇEKİRGE SPOR SALONU

01.04.2014 SALI 13:00 GÜRSU 80.YIL CUMHURİYET O.O – AKPINAR O.O KÜÇÜK ERKEK 2.KÜME KE016 ÇEKİRGE SPOR SALONU

01.04.2014 SALI 17:00 A2 – B2 HAKEM GELİŞİM KAMPI ÇEKİRGE SPOR SALONU

01.04.2014 SALI 19:00 NİLÜFER BELEDİYE SP.KL. – TOFAŞ SP KL YILDIZ ERKEK PLAY OFF 2.DEVRE YEPO154 ÇEKİRGE SPOR SALONU

01.04.2014 SALI 20:30 FİNAL GENÇLİK SP.KL. – BOSCH SP KL KÜÇÜK ERKEK PLAY OFF 2.DEVRE KEPO141 ÇEKİRGE SPOR SALONU

01.04.2014 SALI 19:00 İNEGÖL BELEDİYE SP.KL. – NİLÜFER BELEDİYE SP.KL. MİNİK ERKEK PLAY OUT 1.DEVRE MEPO083 İNEGÖL SPOR SALONU

02.04.2014 ÇARŞAMBA 11:30 MUDANYA M.ZEKİ YAZICI ORTAOKULU – MUDANYA ÖZEL TED BURSA KOLEJİ YILDIZ ERKEK 2.KÜME YE005 ATATÜRK SPOR SALONU

02.04.2014 ÇARŞAMBA 13:00 TOPHANE TEK VE EML – YENİCEABAT AND. LİSESİ GENÇ ERKEK 2.KÜME GE089 ATATÜRK SPOR SALONU

02.04.2014 ÇARŞAMBA 14:30 FATİH AND. İMHL – ÖZEL ŞAHİNKAYA OKULLARI GENÇ ERKEK 2.KÜME GE090 ATATÜRK SPOR SALONU

02.04.2014 ÇARŞAMBA 10:00 ORHANGAZİ HÜRRİYET O.O. – ORHANGAZİ CARGILL O.O. YILDIZ ERKEK 2.KÜME YE015 ORHANGAZİ SPOR SALONU

02.04.2014 ÇARŞAMBA 11:30 ORHANGAZİ ATATÜRK O.O. – ORHANGAZİ ORHANBEY O.O. YILDIZ ERKEK 2.KÜME YE016 ORHANGAZİ SPOR SALONU

02.04.2014 ÇARŞAMBA 13:00 ORHANGAZİ ALİ TEKİN O.O. – GEMLİK CUMHURİYET O.O YILDIZ ERKEK 2.KÜMEYE017 ORHANGAZİ SPOR SALONU

02.04.2014 ÇARŞAMBA 13:00 A1 – A2 HAKEM GELİŞİM KAMPI ÇEKİRGE SPOR SALONU
02.04.2014 ÇARŞAMBA 15:00 B1 – B2 HAKEM GELİŞİM KAMPI ÇEKİRGE SPOR SALONU

02.04.2014 ÇARŞAMBA 18:30 BURSAGAZ EGD SP.KL. – ÖRNEK KOLEJ SP.KL. KÜÇÜK ERKEK PLAY OFF 2.DEVRE KEPO140 ÇEKİRGE SPOR SALONU

02.04.2014 ÇARŞAMBA 20:00 TOFAŞ SP KL – ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP.KL. KÜÇÜK ERKEK PLAY OFF 2.DEVRE KEPO139 ÇEKİRGE SPOR SALONU

02.04.2014 ÇARŞAMBA 19:00 İNEGÖL BELEDİYE SP.KL. – KARACABEY GENÇ.SP.KL. KÜÇÜK ERKEK KLASMAN 1.DEVRE KEPO153 İNEGÖL SPOR SALONU

03.04.2014 PERŞEMBE 10:00 YILDIRIM BEYAZIT AND. LİSESİ – KIRCILAR TİCARET MESLEK LİSESİ GENÇ ERKEK 2.KÜME GE091 ÇEKİRGE SPOR SALONU

03.04.2014 PERŞEMBE 11:30 DEMİRTAŞPAŞA TEKNİK VE END. M.L – YILDIRIM EMİR SULTAN AND. L. GENÇ ERKEK 2.KÜME GE092 ÇEKİRGE SPOR SALONU

03.04.2014 PERŞEMBE 11:00 MKP YUNUS EMRE O.O. – MKP ATATÜRK O.O. KÜÇÜK ERKEK 2.KÜME KE017 MKP SPOR SALONU

03.04.2014 PERŞEMBE 12:30 MKP 14 EYLÜL O.O. – MKP TATKAVAKLI O.O. KÜÇÜK ERKEK 2.KÜME KE018 MKP SPOR SALONU

03.04.2014 PERŞEMBE 18:30 BURSA KOLEJLİLER SP.KL. – ÇAKIR EĞİTİM SP.KL. MİNİK ERKEK PLAY OUT 1.DEVRE MEPO084 ATATÜRK SPOR SALONU

03.04.2014 PERŞEMBE 20:00 FİNAL GENÇLİK SP.KL. – ÖRNEK KOLEJ SP.KL. YILDIZ ERKEK PLAY OFF 2.DEVRE YEPO156 ATATÜRK SPOR SALONU

03.04.2014 PERŞEMBE 19:00 KARACABEY GENÇ.SP.KL. – İNEGÖL BELEDİYE SP.KL. YILDIZ ERKEK KLASMAN 1.DEVRE YEPO180 KARACABEY SPOR SALONU

04.04.2014 CUMA 10:00 GEMLİK T.E.M.L. – GEMLİK CELAL BAYAR AND.LİSESİ GENÇ ERKEK 2.KÜME GE093 GEMLİK SPOR SALONU

04.04.2014 CUMA 11:30 GEMLİK CELAL BAYAR SAĞ. MES.L. – GEMLİK AND. LİS. GENÇ ERKEK 2.KÜME GE094 GEMLİK SPOR SALONU

04.04.2014 CUMA 10:00 YENİŞEHİR TEK. VE E.M.L. – YENİŞEHİR ANADOLU SAĞ. MES. L. GENÇ ERKEK 2.KÜME GE095 YENİŞEHİR SPOR SALONU

04.04.2014 CUMA 11:30 YENİŞEHİR ANADOLU İMHL – YENİŞEHİR ERTUĞRUL GAZİ AND.L GENÇ ERKEK 2.KÜME GE096 YENİŞEHİR SPOR SALONU

04.04.2014 CUMA 18:30 AHMET ERDEM SP.KL. – ÇAKIR EĞİTİM SP.KL. KÜÇÜK ERKEK KLASMAN 1.DEVRE KEPO159 ÇEKİRGE SPOR SALONU

04.04.2014 CUMA 20:00 ELİT AKADEMİ SP.KL. – BURSA BASKET SP.KL. YILDIZ ERKEK KLASMAN 1.DEVRE YEPO179 ÇEKİRGE SPOR SALONU

04.04.2014 CUMA 19:00 ORHANGAZİ GENÇLİK SP.KL. – AHMET ERDEM SP.KL. YILDIZ ERKEK KLASMAN 1.DEVRE YEPO178 ORHANGAZİ SPOR SALONU

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.