TUNÇSİPER OKULLARI’NDAN BASKETBOL ATAĞI

 okul 1

 

1993 yılında kurulan Atatürk İlke ve İnkilapları ışığında genç nesilleri  yetiştiren  Özel Tunçsiper Okulları basketbolda yatırımlarına devam ediyor. 1998 -99 yıllarında Oyak Renault ile ortak çalışma içine giren Tunçsiper okulları bu sezonda İstanbul’da düzenlenen Junıor lig’e Yeşim Pilot takımı olarak ve Lise takımında da Yeşimspor oyuncularından kurulu takımıyla olarak liglere katılıyor.

Tunçsiper Okulları İlkokul çağında da  basketbolcu yetiştirmeyi okul olarak kendine misyon edinmiş durumda , İlköğretim 1.sınıf ve 2.sınıflarda öğrencileri basketbolla buluşturan Tunçsiper , Öğrencilerini kendi kulübünün altyapısında en iyi şekilde hazırlıyor.

Kuşkusuz Özel Tunçsiper Okulları Eğitimi Kültür Gençlik ve  ve Spor Kulübü’nün en büyük destekçisi Nezih Tunçsiper ve  Altyapılarda ve A takım seviyesinde birçok yerde Profesyonel antrenörlük yapmış Beden Eğitimi Öğretmenleri Erkan ERGİN ,  Coşkun ALBAYRAK ve Yelda GÜLSAY verdikleri büyük destekle diğer Bursa’daki özel okullarımıza örnek teşkil etmektedir. Aynı zamanda Özel Tunçsiper Okulları’nda  Eğitim ve Spor Panelleri   düzenlenmekte, geçtiğimiz yıl ve bu Eğitim ve Öğretim yılında Oyak Renault , Bursaspor, Nilüfer Belediyesi Bayan Voleybol A Takımı , Osmangazi Bel. Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı okullarına davet ederek okulda  öğrencilerin spora bakış açılarını iyi yönde geliştirmek için paneller düzenlenmektedir.

1998 Doğumlular Junıor takımı

16767_205655868390_726043390_3224202_4910752_n

Junıor (b) Takımı

DSC05792

Özel Tunçsiper Okulları Lise takımı

d

Bursaspor , Oyak Renault, Nilüfer Belediye Voleybol ve Tekerlekli Sandalye Basketbolu Panelleri

26subat12

oyak renault 1

voleybol

tekerlekli sandalye

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.