TOLGA KÖKLEN’de FİNAL SPOR’da…

4 Transfer

TOLGA KÖKLEN’ de FİNAL SPOR’da..

2009 – 2010 Sezonunda 2. Lig TB2L A grubunda mücadele edecek olan FİNAL SPOR, Serkan TANIRGAN ( 5 Numara Bursa Basket’ten) Tolga BELLİOĞLU (2 Numara Çanakkale Belediye’den) ve Remzi ÇEKİÇ’ten (1 Numara Genç Takımdan) sonra Tecrübeli uzun oyuncu (5 Numara) Tolga KÖKLEN’i de kadrosuna dahil etti.

1 yıllık sözleşme imzalayan Tolga KÖKLEN, geçetiğimiz sezon 1. Lig takımlarından Erdemir’de sezona başladı ve daha sonra 2. Lig’de İstanbul TED’te sezonu tamamladı.

Tolga KÖKLEN’in de transferi ile uzun oyuncu eksiklerini kapattıklarını belirten Genel Menajer Uğur ÖZMEN, duruma göre 3-4 oynayabilen 1 yabancı oyuncu da düşündüklerini, sezon öncesi hazırlıklarının yaklaşık 1,5-2 aydır sabahları basketbol, akşamları da halter ve atletizm ağırlıklı olarak devam ettiğini, eylül başından itibaren de hazırlık maçları ve turnuva organizasyonlarına başlayacaklarını ilave etti. A ve B grubunda takımların dengeli dağıldığını dile getiren Uğur ÖZMEN, 17 Ekim 2009 tarihinde İst. Beykoz deplasmanı ile başlayacağımız 2. Ligdeki ilk senemizde play-Off’lara iyi bir yerden girerek ilk turu geçmeyi hedeflediklerini, genç, dinamik ve yetenekli oyunculardan kurulu takımımız ile lige renk katacaklarını söyledi.

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.