TOFAŞ’TA ANTRENÖR SEMİNERİ

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ile TOFAŞ Spor Kulübü iş birliğiyle düzenlenen ‘Basketbol Gönüllüleri Eğitim Programı, Gönüllü Basketbol Antrenör Eğitim Semineri’ bugün Türkiye’nin 10 farklı şehrinden gelen 27 gönüllü antrenörün katılımıyla sabah saatlerinde Genel Menajerimiz Coşkun Teziç’in açılış konuşmasıyla başladı.

TOFAŞ Spor Kulübü’nde düzenlenen seminerde konuşan Genel Mejanerimiz Coşkun Teziç, ”TEGV ile bu organizasyonu düzenlemekten dolayı mutluluk duyuyoruz. 2000 yılından bu yana her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen FİATBall’da, sizler gibi basketbol gönüllüleri şehirlerindeki genç kardeşlerimizi eğitiyorlar. Umarım 2014 yılında düzenlenecek FİATBall’da da sizlerle birlikte oluruz. Burada sizleri ağarlamaktan mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

8 MART’TA SONA ERECEK

Gönüllü Basketbol Antrenörü Eğitim Semineri’nin ilk gününde antrenörlerimizden Çağrı Birdar, ‘Basketbol ile tanışma, oyun ile basketbol’, denemiyli antrenörümüz Erhan Toker, ‘Savunma Drilleri’ ve Abdullah Vardar ise ‘Oyuncu Gelişimi’ dersleri verdi. 8 Mart’a kadar sürecek olan basketbol semineri cumartesi günü oynanacak TOFAŞ-Pınar Karşıyaka maçının izlenmesiyle son bulacak.

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.