TOFAŞ , KAYA PEKER’E TEŞEKKÜR ETTİ

Transfer hareketleri konusunda bilgi veren TOFAŞ Genel Menajeri Tolga Öngören, Kaya Peker’e teşekkür ettiklerini, Tony Crocker ile imzalanacak sözleşmeye oyuncunun rahatsızlığına bağlı olarak çıkış maddesi konulacağını söyledi.

Kaya Peker’in TBL’de bu yana TOFAŞ’a büyük hizmetler verdiğini, bu sezonun ikinci yarısında takımın yakaladığı çıkışa büyük yardımlarının olduğunu ifade eden Öngören, “Teknik ekibimizin de görüşleri doğrultusunda Muhsin Yaşar’ın önünü açmak için Kaya Peker’e teşekkür ettik.” dedi.

Micic’le ilgilerinin sürdüğünü, İspanya’dan teklif alan oyuncunun önceliğinin Euroleague veya Eurocup takımları olduğunu ifade eden Öngören Crocker konusunda da şu bilgiyi verdi:

“Tony Crocker beğendiğimiz bir oyuncu, sevdiğimiz bir insan. Onunla devam etmek istiyoruz ancak daha önce iki kez geçirdiği rahatsızlığın tekrar etmesi durumunda kulübün çıkış hakkıyla ilgili maddeyi sözleşmeye koyacağız.”

Kadir Bayram, Yiğit Arlan ve Muhsin Yaşar’ı California’da bir ay sürecek Sports Academy kampına gönderdiklerini belirten Öngören, Berkan Durmaz’ın da İtalya’daki kampta bulunduğunu, 2000 doğumlu Mert Konuk’un da gelecek sezon geniş kadroda yer alacağını söyledi.

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.