TOFAŞ AİLESİ SEZON AÇILIŞINDA BULUŞTU

Tofaş ailesi, sezon öncesi tesislerde verilen yemekte bir araya geldi

Tofaş Ceo’su Ali Pandır’ın da katıldığı yemekte Başkan  Efe Aydan, takımın  yeni maskotu ‘Doblozorus’u görücüye çıkardı. Tek tek oyuncuları tanıtan Aydan, “Bu yıl Avrupa kupalarına katılacağız” dedi.
A TAKIMIMIZ TAM KADRO KATILDI
Beko Basketbol Ligi’nde (BBL) mücadele edecek tek Bursa takımı olan Tofaş, 2011-2012 sezonu öncesi kendi tesislerinde düzenlenen öğle yemeğinde moral tazeledi. Tofaş Ceo’su Ali Pandır ile yöneticilerinin de yerini aldığı yemekte Tofaş Spor Kulübü Başkanı Efe Aydan, A takım oyuncuları ile teknik ve idari kadro bir araya geldi.
TİMSAH’I ANDIRIYOR
Başkan Efe Aydan, Bursa ekibinin maskotu Doblozorus’u tanıttı. 1 numaralı formayı sırtına geçiren Doblozorus’un kafa bölgesi için Bursaspor’un sembolü olan timsah örnek alınırken, geri kalan bölgeleri ise dinozordan esinlenildi.
GÜVENİM SONSUZ
Yeni sezonda Tofaş’a başarılar dileyen Tofaş Ceo’su Ali Pandır, “Türkiye’ye döndüğümde, Tofaş’ı bıraktığım yerden çok farklı bir yerde bulmuştum. O zaman 2. Lig’deydik ama bu yıl play-off’a kalıp Avrupa kupalarına katılmayı hedefliyoruz. İyi bir sezon geçirmemizi diliyorum. Oyunculara güvenim sonsuz” diye konuştu.
HEDEFİMİZ AVRUPA
Pandır’ın ardından tek tek oyuncuları davetlilere tanıtan Başkanımız Efe Aydan ise şöyle konuştu: “Bu sezon kurduğumuz takımımızla play-off oynamak istiyoruz. Ligdeki takımların birçoğu NBA’den gelen oyuncularla güçlü kadrolar kurdular. İşimiz zor. Hedefimizi Tofaş’ı tekrar Avrupa arenasına çıkarmak. Yolumuz açık olsun” ifadelerini kullandı.

2011-2012 sezon açılışını yapan Tofaş’ın  yeni sezon maskotu basına tanıtıldı. Yarı dinazor yarı timsah olan “Doblozorus” yeni sezonda maçlarda  seyirciler ile buluşacak.

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.