TBL VE TB2L’DEN TRANSFER DOSYASI(GÜNCELLENDİ)

abdi20c4b0pekc3a7i1uq1

Sizler için TBL ve TB2L’de 12 Ağustos tarihine kadar yapılan transferleri derlemeye çalıştık. Bunları sizlerle paylaşıyoruz.

TBL

OYAK RENAULT

Mutlu Demir (SELÇUK), Özgür Bıyık (ERDEMİR), Alpaslan Uruk (ÇANAKKALE BLD.), Ufuk Kaçar (MUT), Mike Rose (E.Kentucky)

TOFAŞ

Mehmet Yağmur (BEŞİKTAŞ), Marko Kolaric (ÇANAKKALE), Lamar Butler (NBDL)

ALİAĞA PETKİM

Kaan Üner (MERSİN), Ogün Sevinç (TRABZONSPOR), Hasan Özkan (BEYKOZ), Jeremy Wise (NCAA), Mateo Kedzo (Energa C.), Divaldo Mbunga (Montana St), Chris Johnson (LSU)

ANTALYA BŞB

Önder Külçebaş(TED KLJ.), Umut Yenice (BANVİT), Oktay Yılmaz (BANVİT), Hakan Erol (KEPEZ), Salih Uğraşan (İTÜ), Azmi Turgut (BES), Caner Şentürk (ERDEMİR), Brian Greene (U.Olimpija), Muhammed Kone, D.J.Thompson (AEK).

BANVİT

Barış Özcan (TÜRK TELEKOM), Barış Ermiş(TÜRK TELEKOM), Andre Devon Brown (NBDL), Goran Cakic (Azovmash), Keith Simmons (DB Skyliners), Chuck Davis (Oostende)

BJK COLA TURKA

Kevin Fletcher (RUS), Lonny Baxter (Panionios), Brad Newley (Panellinios), Engin Atsür (EFES PİLSEN)

BORNOVA BLD

Mesut Ademoğlu (KEPEZ), Çağdaş Erdoğan (VESTEL), Ivan Koljevic (C.Monkeys)

DARÜŞŞAFAKA CT

Hakan Demirel (ERDEMİR), Stefon Jackson (UTEP), Alper Özcan (TED), Polat Kaya (TED).

EFES PİLSEN

Igor Rakocevic(Tau), Bostjan Nachbar (D.Moskova)

ERDEMİR

Erkan Veyseloğlu (BANVİT),Hakan Köseoğlu (KARŞIYAKA), Mujo Tuljkovic (Polpharma), Erhan Yetim (KARŞIYAKA), Melih Yıldız (TOFAŞ); Ümit Türkoğlu (ANTALYA)

FENERBAHÇE ÜLKER

Lynn Greer (Olympiakos)

G.SARAY CAFECROWN

Can Akın (ANTALYA), Evren Büker (OYAK RENAULT), Darius Washington (U.GREAT), Radoslav Rancik (BEN), Eren Beyaz (ALİAĞA),Caner Topaloğlu (BANVİT), Simas Jasaitis (DKV)

KEPEZ BLD

Nedim Dal (OYAK RENAULT), İlkay Okay (TEDAĞCILIK), Ekene Ibekwe (SELÇUK), Alex Gordon (OYAK RENAULT), Jovo Stanojevic (Novi Sad), Erdem Türetken (GALATASARAY), Ersin Görkem (ANTALYA), Hadi Doğan (ANTALYA),Bora Sancar (AL),Fatih Solak (AL), Cüneyt Erden (GALATASARAY), Erdem Türetken (GALATASARAY), Ersin Görkem, Hadi Doğan (ANTALYA), Bora Sancar, Fatih Solak (ALİAĞA)

MERSİN BŞB

Asım Pars (TÜRK TELEKOM), Burak Yönder (TRABZONSPOR), Jimmy Baron (NCAA), Richie Frahm (NBDL).

 PINAR KARŞIYAKA

Alper Saruhan (OYAK RENAULT),David Holston (NCAA), Martin Mihajlovic (SA Vacallo), Ryan Toolson (NCAA), Andre Smith (Everton), Emre Bayav (DAR), Andre Smith, Emre Bayav (DAR), Birkan Batuk

 TÜRK TELEKOM

Soner Şentürk (DAR), Ümit Sonkol (Mersin), Hüseyin Beşok (GALATASARAY), Demond Mallet (DKV), Andre Owens (Kızılyıldız)

TB2L

FİNAL GENÇLİK

Serkan Tanırgan(BURSA BASKET), Tolga Bellioğlu(ÇANAKKALE)

AKÇAKOCA

Levent Altan, Levent Altan, Volkan Tokcan, Erhan Taşlı, Emirhan Turan, Halil Kutruza, Erdem Hoşsoy, Kartal Kırdar, Erdem Hoşsoy

BEYKOZ

Arda Urcu

HACETTEPE

Kemal Tunçeri, Berent Kavaklıoğlu, Melih Yavşaner

GELİŞİM KLJ.

Orbay Kaya

OLİN GENÇLİK

Selahattin Akyol, Engin Algın, Ahmet Kaplan

İTÜ

Mustafa Abi, Gökhan Tokatlı

TED KOLEJ

Kaan Memişoğlu, İbrahim Daloğlu

TRABZONSPOR

Fırat Aydemir, Hakan Yapar, İlker Türel, Melih Kabakçı, Orçun Tunca, Erdal Albayrak, Serhat Büker, Hadi Özdemir, Caner Öner

UŞAK BLD.

İsmail Esmeray

T.E.DAĞCILIK

Musa Güneş, Volkan Kuşoğlu, Olcay Özkundilli

Kaynak: tbf.org.tr, turkbasket.com

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.