BELGRAD’DA BASKETBOL GELİŞİM KAMPI DÜZENLENİYOR

Sırbistan’ı  ve  eski Yugoslavya’yı yakından tanıyan ,  Sırbistan antrenörleri ile yakın temasta olan Altyapı antrenörü Kemal Vatan 2016 Yaz aylarında Sırbistan’ın Başkenti Belgrad’da Basketbol Gelişim Kampı düzenliyor ..

Altyapı Basketbol Antrenörü Kemal Vatan’ın kamp ile ilgili yaptığı açıklama şu şekilde :

Sırbistanin başkenti Belgrad’ta Basketbol gelişim kampı tarafımdan organize edilmektedir.8-22 temmuz tarihlerinde individual Training Kampı için üst düzey coachlar ile teknik çalışmalar ve kondüsyoner eşliğinde ise Basketbolda Sürat ve Kondisyon Çalışmaları yapilacaktir.

Tamamen bireysel oyuncu gelişimini düşünülerek planlanan organizasyonda 4 yıldızlı otelde tam pansiyon konaklama havalimanı transferleri, Sabah ve akşam olmak üzere günde 4 saat antreman vb otel hizmetleri sunulmaktadır.

Ayrıca kulüp takimlari için sezon öncesi hazırlık kamplari ve turnuvalar da düzenlenmektedir. Kampi takip etmek isteyen Coachlar içinde kampa katılım kabul edilmektedir.daha detaylı bilgiler için ilgilenen oyuncu ve coachlar vatankemal @gmail.com mail adresine mesaj atmalarını rica ederim.

Kamp broşürüne ulaşmak için aşağıdaki yazıyı tıklayınız ..

Kamp broşürü 

Sosyal Ağlarda Paylaşın

“BELGRAD’DA BASKETBOL GELİŞİM KAMPI DÜZENLENİYOR” için bir cevap

  1. oktay turan dedi ki:

    2004 erkek çocuk basket lisanslı gelişim kaydetmesi için düşünüyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.