”SASA FILIPOVSKI ÇOK İYİ BİR İNSAN VE ANTRENÖR”

Banvit Basketbol Kulübü Başkanı Özhan Kılıç basketfaul.com haber sitesine yaptığı açıklamalarda, çok iyi bir antrenörle çalıştıklarını belirtirken, “Büyük paralar harcamadık ama şu ana kadar aldığımız sonuçlardan dolayı son derece mutluyuz.” dedi.

Koç Sasa Filipovski ile ilgili olarak, “Çok iyi bir insan. İyi oyuncularla çalışmış, oyuncuların gelişimini sağlamış, kaliteli organizasyonlarda bulunmuş Çok çalışkan, prensipleri olan, takım oyununu seven değerli bir koç. Taraftarla da arasında harika bir sevgi bağı oluştu. Onu hepimiz ve antrenmanlarda oldukça yorduğu oyuncular da çok seviyor.” yorumunu yaptı.

Lig kuraları çekildiğinde ilk haftalarda Darüşşafaka Doğuş, Galatasaray, Pınar Karşıyaka ile oynayacakları için tedirginlik duyduklarını belirten Kılıç şöyle devam etti: “Kazandıkça özgüvenimiz geldi. Hem ligde, hem bizim için çok önemli olan Avrupa’da iyi başlangıç yaptık. Şu anda herşey iyi gidiyor ama bazı oyuncuların 40 dakikaya yakın oynamak zorunda kalması karşısında Metehan Akyel’in, Cem Ulusoy’ın, Merthan Mutlu’nun da devreye girmeleri lazım. Onlardan da hamle bekliyoruz.” dedi.

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.