ŞAMPİYON ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Büyükşehir Belediye

Bu sezon Bursa’da küçük bayanlarda çok güzel bir oyun ortaya koyan ve bu güzel oyununu Bölge Şampiyonasında sürdürerek Marmara Bölgesi şampiyonu olan Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Anadolu Şampiyonası hazırlıklarını sürdürüyor. Takım antrenörü Murat Tuna yönetiminde bu sezon Türkiye Şampiyonasına katılmak isteyen temsilcimizde oyuncular antrenmanlarına aralıksız devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi baş antrenörü Mehmet Erdinç’te takım antrenmanlarını izleyerek oyunculara tam destek veriyor. Takım antrenörü Murat Tuna, öncelikli hedeflerinin ileride iyi yerlerde görebilceğimiz oyuncular yetiştirmek olduğunu fakat oyuncularının bu yaşlarda Türkiye Şampiyonası finallerinde forma giyerek tecrübe kazanmalarını çok istediğini söyledi.

dscn9979

Takım kaptanı İmran Satış ise şunları söyledi.”Bu sezon çok iyi maçlar çıkardık ve bu zamana kadar henüz mağlubiyet almadık. Çalışmalarımızı aksatmadan sürdürüyoruz takımda çok iyi bir arkadaşlık ve dayanışma var. Antrenörlerimizi ve bize güvenenleri yanıltmak istemiyoruz bunun için çok iyi çalışıp Adana’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası finallerinde olacağız. ”dedi. Bizde Basketligi ekibi olarak bizleri antrenmanlarına kabul eden Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübüne teşekkür eder, Adana yolunda başarılar dileriz.

Sosyal Ağlarda Paylaşın

“ŞAMPİYON ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR” için 2 cevap

  1. Rooster dedi ki:

    Bursa bayan basketboluna katkılarınızdan dolayı site yönetimine ve Görkem kardeşime teşekkürler.Sizlere daha iyi haberler getiririz inşallah.
    BSK Küçük Takım Antrenörü Murat

  2. ^^12^^ TuĞçE dedi ki:

    saol görkem abi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.