RENAULT’TA YAPRAK DÖKÜMÜ

Oyak Bench, Oyak Renault

Oyak Renault’ta altyapıda yaprak dökümü yaşandı. Uzun zamandır Oyak Renault’un çeşitli kademelerinde çalışan İsmail Doğtutekin, Levent Günenme ve yeni antrenörlerden Tayfun Kıvanç, Oyak Renault’tan ayrıldılar. Levent Günenme ve İsmail Doğrutekin, yaptıkları açıklamada Oyak Renault’ta çalıştıkları süre zarfında bize destek olan herkese teşekkür ettiklerini belirtiler. Levent Günenme’nin açıklamasını sizlerle paylaşıyoruz.

“Birlikte görev yapmakta mutluluk duyduğum ve Bursa basketbol ailesinin değerli antrenör arkadaşlarım şimdiye kadar ki basketbol yaşantımda yarınlarımızın teminatı olan gençlerimize basketbolun temel amaçları doğrultusunda eğitmek ve ilerisi için iyi bir basketbolcu olmalarını sağlamak amacıyla OYAK RENAULT SPOR kulübünde görev yapmaktaydım. 12 Haziran 2009 tarihinden itibaren kulübüm tarafından hizmetlerimden dolayı teşekür edildi. Bu dönemde çeşitli aralıklarla 6 yıl boyunca OYAK RENAULT SPOR kulübünde hizmet verdiğim ve çalıştığım arkadaşlarıma, abilerime ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim.”

Saygılarımla,

Coach

Levent GÜNENME

Sosyal Ağlarda Paylaşın

“RENAULT’TA YAPRAK DÖKÜMÜ” için 2 cevap

 1. kemal dedi ki:

  sevgili Levent abi yaptıkların ortada kim ne derse desin kim ne düşünürse düşünsün basketbol için her zaman mücadele verdin..yaptığın jenerasyonları ve emeğin geçtiği oyuncuları ben bilmekteyim..
  bu durumun seni yıldırmayacağınıda biliyorum.kaybeden sen olmazsın bunu içtenlikle söyleyeyim..
  seninle birlikte bulunduğum yeşimsporda çok güzel günlerimiz oldu senin kardeşin olarak her zaman yanında olduğumu belirterek yazıma son veriyorum..
  en güzel günler senin olsun
  kemal vatan

 2. iceman dedi ki:

  mehmt okuru yetiştiriyorsun yinede yaranamıyorsun.3-4 kuruşa antrenörlük yapıyorsun ama kitap okumayan,bu işin okulunu okumadan -onun bunun eyyamları sonucunda antrenörlük yapan tipler köşe başı tutmuş eğitimli insanlara engel oluyorlar ben ne denir bilemiyorum.yanılmıyorsan geçen sezonda idarecilerini asker dönüşü geri almamışlardı.
  kısacası al birini vur ötekine…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.