PERİLERDEN 2 İMZA BİRDEN

Perilerden 2 imza Birden

Bu sezon yeniden Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi’ne yükselen Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Kadın Basketbol takımı kadrosunu güçlendirme çalışmalarını sürdürüyor.

Hafta içi genç antrenör Gökhan Aşıcı ile sözleşme tazeleyen yeşil-beyazlılar tecrübeli oyun kurucu Burcu Erbaş ile yeniden sözleşme imzalarken, geçen sezon Edremit Bld. Güre Spor forması giyen Halime Uykan ile de anlaşmaya vardı.

Geçen sezon iyi bir sezon geçirdiklerini ve bu yıl güçlü bir kadro kurmak istediklerini ifade eden Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Voleybol-Basketbol İdari Menajeri Sabri Can “Takımımız iyi bir sinerji ortaya koydu ve bu sinerjinin sonunda yeniden 1.lig’e yükseldik. Bu yılda öncelikli olarak bu ligde kalıcı olmak ve sonraki bir kaç sezon içerisinde Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’ne yükselmek istiyoruz. Bu doğrultuda transfer çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlk olarak Baş Antrenörümüz Gökhan Aşıcı ile sözleşme yeniledik, onun raporu doğrultusunda geçen sezon devre arasında takıma kattığımız Burcu Erbaş ile sözleşme imzaladık. Aynı bölgeye Güre Spor’dan Halime Uykan’ı transfer ettik. Önemli isimlerle görüşmelerimiz devam ediyor. İnşallah kısa süre içinde transferlere nokta koyup lige odaklanmak istiyoruz” dedi.

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.