ORTAOKULLARDA YARIFİNALDEYİZ

Kütahya’da devam eden Ortaokullar Türkiye Şampiyonasındaki temsilcimiz Kükürtlü Tic.San.Odası Ortaokulu Yıldız Erkek Basketbol Takımı ilk gün aldığı  Arı Koleji galibiyetinin ardından , turnuvanın 2.gününde karşılaştığı Çamlıca Bilfen Ortaokul takımınıda 44-88’lik skorla mağlup ederek , Ortaokullar Türkiye Şampiyonasında Yarıfinale yükseldi.

Grupta son 2 takım arasına kalmayı başaran temsilcimiz Kükürtlü Tic.San.Odası İlköğretim Okulumuz yarın grup 1.liğini ve 2.liğinin belli olacağı maçta saat:14:00’de Kütahya Yeni Spor Salonunda Balıkesir Vecihibey Ortaokulu ile karşılaşcaktır.

Puan Durumu , Maç Sonuçları

ORTAOKUL YILDIZ ERKEK (A) TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
04-08 Nisan 2017 / KÜTAHYA
A GRUBU
B GRUBU
1
TED Ankara Kolejliler
1
Bursa Kükürtlü Tic.ve Sanayi Odası O.Ok.
2
Gelişim Koleji
2
Balıkesir Vecihibey Orta Okulu
3
Diyarbakır Simya Orta Okulu
3
Bilfen Çamlıca Orta Okulu
4
Eyüp Doğa Koleji
4
Ankara Arı Koleji

 

A GRUBU TAKIMLAR
O
G
M
A
Y
AVERAJ
PUAN
Eyüp Doğa Koleji
2
2
0
195
86
2,2674
4
Gelişim Koleji
2
1
1
133
158
0,8418
3
TED Ankara Kolejliler
2
1
1
121
169
0,7160
3
Diyarbakır Simya O.O.
2
0
2
132
168
0,7857
2

 

B GRUBU TAKIMLAR
O
G
M
A
Y
AVERAJ
PUAN
Bursa Kükürtlü O.O.
2
2
0
169
118
1,4322
4
Balıkesir Vecihibey O.O.
2
2
0
170
125
1,3600
4
Ankara Arı Koleji
2
0
2
149
161
0,9255
2
Bilfen Çamlıca O.O.
2
0
2
94
178
0,5281
2

 

 

04 Nisan Salı
Kütahya Yeni Spor Salonu
A
11:30
TED Ankara Kolejliler – Eyüp Doğa Koleji
41 – 99
A
13:30
Gelişim Koleji – Diyarbakır Simya Orta Okulu
88 – 62
B
15:30
Bursa Kükürtlü Tic. ve Sanayi Odası O.Ok. – Ankara Arı Koleji
81 – 74
B
17:00
Balıkesir Vecihibey Orta Okulu – Bilfen Çamlıca Orta Okulu
90 -50
05 Nisan Çarşamba
Kütahya Yeni Spor Salonu
A
10:00
Eyüp Doğa Koleji – Gelişim Koleji
96 – 45
A
12:00
Diyarbakır Simya Orta Okulu – TED Ankara Kolejliler
70 – 80
B
14:00
Ankara Arı Koleji – Balıkesir Vecihibey Orta Okulu
75 – 80
B
16:00
Bilfen Çamlıca Orta Okulu – Bursa Kükürtlü Tic. ve Sanayi Odası O.Ok.
44 – 88
06 Nisan Perşembe
Kütahya Yeni Spor Salonu
A
10:00
TED Ankara Kolejliler – Gelişim Koleji
A
12:00
Diyarbakır Simya Orta Okulu – Eyüp Doğa Koleji
B
14:00
Bursa Kükürtlü Tic. ve Sanayi Odası O.Ok. – Balıkesir Vecihibey O. Ok
B
16:00
Bilfen Çamlıca Orta Okulu – Ankara Arı Koleji

 

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YARI FİNAL
07 Nisan Cuma
Kütahya Yeni Spor Salonu
13
11:00
A1 – B2
14
13:00
B1 – A2

 

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI FİNAL
08 Nisan Cumartesi
Kütahya Yeni Spor Salonu
15
10:00
13. MAÇ MAĞLUBU – 14. MAÇ MAĞLUBU
3-4 maçı
16
12:00
13. MAÇ GALİBİ – 13. MAÇ GALİBİ
FİNAL
ŞAMPİYONA SIRALAMASI
1
*
2
*
3
*
4
*

 

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.