ORHUN ENE: MAÇLA İLGİLİ OLARAK İYİ BİR ŞEY SÖYLEMEK MÜMKÜN DEĞİL

Türkiye Basketbol Ligi’nin 4. haftasında sahasında Akhisar Belediyespor’u 92-88 yenen TOFAŞ’ta Başantrenör Orhun Ene, bu maçın kendileri açısında hiç iyi geçmediğini, hatalarından ders almaları gerektiğini söyledi.

Ligde yoluna kayıpsız devam eden TOFAŞ’ta Başantrenör Orhun Ene, maçla ilgili olarak iyi bir şey söylemenin zor olduğunu belirtirken, ”Hatalarımızdan ders alırsak belki bir faydası olur. Rakibimiz bizi tempo olarak düzen dışına çıkararak oynadılar. Ligde rakipler bize karşı sürekli böyle oynayacaklar” dedi.

Takım olarak oyuncu kaliteleriyle kazanmayı bildiklerini söyleyen tecrübeli antrenör, ”Farkı açtığımız bölümlerde bu kadar deneyimli oyuncunun olduğu takımın skoru tutması gerekiyordu. Bizim için boşa geçmiş bir gün. Rakibimizi kutluyorum. Kendileri için doğru basketbol oynadılar. Bizim daha iyi olmamız lazım ve bu tip basketbola uyum sağlamamız lazım” ifadelerini kullandı.

Son olarak cumartesi günü karşılaşacakları Bandırma Kırmızı maçı hakkında da konuşan Ene, ”Önümüzde Bandırma Kırmızı maçı var. Bu ligde hiç kolay maç yok. Bunu çok iyi biliyoruz. Bu maçtan hatalar çıkararak o maça adapte olmaya çalışacağız” diye konuştu.

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.