ÖNGÖREN : TOFAŞ İYİ BİR SEZON GEÇİRDİ

Öngören şöyle konuştu:

“TARAFTARA TEŞEKKÜR
Kısa bir aradan sonra tekrar mücadele ettiğimiz BSL’de sonunu iyi getirdiğimiz bir sezon yaşadık. Sezon içinde her takımın yaşayabileceği sorunlardan sakatlık ve hastalıkları biraz fazla yaşadık ama özellikle son 5 maçı kazanarak sekizinci olarak play-off’lara girmeyi hak ettik. Bursa’ya tekrar play-off’u ve Avrupa Kupası’nda oynama hakkını getirmek önemli bir başarıydı. Normal sezonun son maçına kadar bırakmayan oyuncularımızın ve onları yönlendiren teknik ekibimizin çok önemli bir iş başardığını düşünüyoruz. Sezonun kazanımları içinde genç oyuncuların aldıkları süre ve sorumlulukları iyi kullanarak gelecek için bizlere ümit vermeleri de bulunuyor. Ayrıca maçlarımıza büyük ilgi göstererek yeni bir seyirci profili yaratan taraftarlarımıza çok teşekkür ederiz.

KADRODA DEĞİŞİKLİKLER
Önümüzdeki sezonlara yeni hedeflerle ve umutla bakıyoruz. Türkiye Liginin her sene güçlendiğinin ve başarılı olmanın, hedeflere ulaşmanın zorlaştığının farkındayız. Bu yarışta kalabilmek için kadromuzda bazı değişiklikler yapacağız. Takımımızın uzun oyuncu kısmında revizyonlarımız olacak.

GENÇLERE DAHA FAZLA SORUMLULUK
Önümüzdeki sezon BSL’yi daha iyi sırada bitirmek ve Avrupa Kupası’nda ses getirmek hedefimiz olacaktır. Genç oyuncularımıza biraz daha fazla sorumluluk vererek onları daha iyi oyuncu haline getirmek de hedeflerimiz arasında.

TEMELİ SAĞLAM
TOFAŞ Spor Kulübü 1974 yılından beri Türk sporuna ve gençliğine hizmet vermektedir. Bugün geldiğimiz noktada Yalçın İpbüken’den başlayarak Nedim Karakaş, Ersin Taş, Efe Aydan, Atiila Çakmak, Coşkun Teziç ve diğer hizmeti geçenlerin büyük emeği var. Sağlam temellerin üzerinde inşa edilen kulübümüzü yeni dönemde de önümüzdeki dönemlerde daha da iyi yerlere getirmek için çalışıyoruz.”

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.