MG SPOR 3.LİG’DE

534

Erkekler Bölgesel Ligi’nde mücadele eden Tofaş’ın oyuncularından kurulu olan MG Spor, grubundaki son maçta Gemlik Gücüm ile karşılaştı.

MG Spor  bu maçı kazanarak gruptan çıkmayı garantileyerek 3. Ligde oynamaya hak kazandı. MG Spor’da Tofaş’tan kadroya eklenen Uğur Dokuyan bu maçta forma giydi.

MG Spor karşılaşmaya Kadir, Uğur, Kerem, Gökhan ve Muhsin beşi ile başladı. Mg Spor’un ilk sayıları Gökhan’dan geldi. Kerem ve Uğur’un da skora katkı sağlaması ile skor 8-0’a geldi ve Gücüm Spor’un molası geldi. Moladan sonra serisi devam eden MG Spor’a karşılık sayı üretmekte zorlanan Gemlik Gücüm ilk sayılarını Remzi Çekiç ile buldu. Çeyreğin sonunda Gemlik Gücüm baskılı alan savunması ile farkı azaltmaya çalışsa da ilk çeyreği MG Spor 24-6 önde kapattı.

İkinci çeyrekte Gemlik Gücüm Spor farkı azaltmaya çalışsa da Uğur Dokuyan ve Yiğit Emre Mirza’nın sayıları ile MG Spor farkı korudu ve son 2 dakikaya 44-23 önde girdi. İlk yarıyı da Mg Spor 48-27 önde kapattı.

MG Spor 3. çeyreği 80-37 maçı da 101-52 kazandı.
MG Spor: Tevfik 15, Kerem 4, Kadir 1, Uğur 17, Burak 4, Gökhan Aydın 16, Mert 11, Yiğit Emre 9, Serhat 4, Muhsin 11, Göktuğ 2, Gökhan Akkoyun 7.
Gemlik Gücüm Spor: Berkay 2, Hakan 2, Enis 4, Remzi 19, Serhat, Rıdvan 10, Ayberk, Yasin, Fatih 6, Musa, Kadir 9.

mg_spor

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir