METE DOĞAN VE ÇAĞLAR GÜRLE FİNAL’ DE…

 Final Spor transfer çalışmalarına başladı.
Geçtiğimiz sezon son 3 maçta takimin başında olan  Antrenor Levent Erdoğan ile anlaşan Final Spor transfer çalışmalarına da başladı..
2 numaralı  pozisyon için Mete Doğan ile imzaladı.  1.94 cm  boyunda ve 1986 doğumlu olan Mete, Oyak Renault alt yapısında yetişti.
Gaziantep Büyükşehir Bel. ,Akhisar Belediye ,Göztepe ,Olin Edirne , Melikşah Uni. Bursaspor ve Artvin Belediye takımlarında oynayan Mete Doğan ,Gaziantep belediye, Olin Edirne, Melikşah uni. ve Bursaspor takımları ile TBL’ ye çıkma başarısı gösterdi…
Final Spor 5 numara , center pozisyonu için de tecrübeli oyuncu Çağlar Gürle ile anlaştı.
1986 dogumlu ve  2,08  cm boyundaki Caglar ,  İzmir bsb. Alt yapısından yetisti. Gelisim koleji , Bornova Bel. , Duzce Bel. , Afyon Bel. , Mersin bsb , Buyuk Ve Bel. , Bilecik Bel. ve Fethiye Basket takimlarinda oynadi.
Buyukcekmece ve Bornova Bel. ile Superlig’ e ve  Afyon Bel. ile TBL’ ye çıkma başarısı gösterdi…
Genel Menajer Uğur Özmen ; Öncelikle çok tecrübeli bir antrenör olan Levent Erdoğan’la anlaştık Ondan sonra da koşan ,mücadeleci ,karakterli bir takım yapmak için transfer çalışmalarına başladık. Bursa kökenli oyunculara ağırlık vermek istiyoruz.  Onların yanına da tecrübeli bir iki oyuncu olacağız.  Aynı zamanda yetenekli, fırsat verilirse kendilerini de geliştirecek , takımımıza da faydalı olacak genc oyuncular da arıyoruz.
Ağustosun ilk haftası bu tür oyuncularla try-Out yapacağız .Çünkü uzun yıllar TBL’ de olduğumuz için TB2L ve Bölgesel Lig’deki oyuncuları pek tanımıyoruz. Hem onları tanımak , hem de onlara bir fırsat vermek için Ağustosun ilk haftası böyle bir Try-Out organize edeceğiz. Kısmetse de 7 Ağustos’ta sezonu açacağız.
Hedefimiz tekrar TBL Ligi’ne çıkmak olduğunu söyledi.

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.