KÜÇÜKLERDE GECENİN KARLISI TOFAŞ

DSCN1084

Küçükler de Tofaş Bosch’u 106-32 yenerken, bir diğer karşılaşmada Oksijenspor İnegöl Çarşıspor’u 54-30 malup etti.Gecenin ilk maçında Tofaş  Bosch’u ilk çeyrekten itibaren baskılı oyunuyla farklı bir şekilde malup etti. Tofaş yarın Emine Örnek ile saat 18:15 te karşılaşacak.

Gecenin bir diğer maçı ise diger maça oranla daha çekişmeli geçti. Oksijenspor maç boyu önde olmasına karşın İnegölspor son çeyreğe kadar farkın açılmasına izin vermedi. Son çeyrekte ise yaptığı presle rakibini top kayıplarına zorlıyan Oksijenspor son dakikalara rahat girdi. Ve maçı 54-30 maglup etti.

DSCN1047

 DSCN1074

 DSCN1062

 DSCN1113

 DSCN1130

 DSCN1101

Sosyal Ağlarda Paylaşın

“KÜÇÜKLERDE GECENİN KARLISI TOFAŞ” için 4 cevap

 1. gözlemci dedi ki:

  maçı ali kemal hoca çok güzel yönetti oyuncular hepsi çok iyiydi oksijen spora başarılar dilerim.

 2. çınar dedi ki:

  O2 NİN DEĞERLİ OYUNCULARI : GELDİĞİNİZ NOKTA HARİKA ÇOCUKLAR. Geçen yıla göre bu yıl harikasınız* Haftada belki iki gün antrenman yapabiliyorsunuz ama en azında tüm denk rakipleri yenmeyi başardınız. İnşallah ikinci devre maçlarında da bu başarınızı gösterirsiniz.HEPİNİZİ VE ABİLERİNİZİ KUTLUYORUM.

 3. Oğuzhan Bayram dedi ki:

  Ben Bel Yıldız Takımı Ve Küçük Takımından OğuZz OksiJendeki Oğulcan Kardeşime Başarılarının Devamını DİliYorum ( GERÇEKTEN MÜKEMMELSİN KARDEŞİM) …..!!!!

 4. ahmet dedi ki:

  Örnek Kolej, Tofaş’ı yendi. 60-46

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.