JUNIOR LEAGUE’DE ALL-STARA KATILACAKLAR BELİRLENDİ

Mvp Junior League

Her sene 23 Nisan’da düzenlenen MVP Junior League All-star kadroları ve yarışmalara katılacakların isimleri belirlendi. Haberimizin devamında bulabilirsiniz.JUNIOR LEAGUE BEKO ALL – STAR 2009

TAKIM KADROLARI
AD-SOYAD
BEYAZ TAKIMI OYNADIĞI TAKIM
1. SERHAD ÇORUMLULAR TOFAS
2. ALTUĞ GÜNGÖR BESİKTAS
3. EGE ERDAL FMV ISIK
4. SEMİH SENYURT YESİLYURT
5. BARIS ÜLKER MVP
6. MERT GÖKÇEN GALATASARAY
7. ÖMER ÖZGÜL IRMAK OKULLARI
8. OKBEN ULUBAY EFES PİLSEN
9. EGEHAN ARNA FENERBAHÇE
10. TAHA BERK AYAKSIZ İST DSİ.
11. MUHSİN COSKUN GALATASARAY
12. ALPEREN İZGİN TOFAS
AD-SOYAD
LACİVERT TAKIM OYNADIĞI TAKIM

1. KEREM CERİTOĞLU MVP
2. BORAN KAYA FMV
3. ARDA AYDIN YESİLYURT
4. OKTAY ULUBAY EFES
5. ÖMER FARUK ERMAT YESİMSPOR
6. ONUR BAĞÖREN ENKA
7. FURKAN KORKMAZ BASKENT
8. DOĞANCAN GEDİK UPS H.
9. EKREM BALCI FENERBAHÇE
10. ÜMİT KOÇ B.K.KARABEKİR
11. MERTCAN ÖZDEMİR DARÜSSAFAKA
12. BARKIN SİMSEK İTO
TAKIM KADROLARI
JUNIOR LEAGUE ROOKIE BEKO ALL – STAR 2009
LACİVERT TAKIM
AD-SOYAD OYNADIĞI KULÜP
1. SAHİN KARAALTIN ÇATALCASPOR
2. YAĞIZ SAĞ DARÜSSAFAKA İ.O
3. ÇAĞIN UZUN GALATASARAY
4. BERFU EMRE PERTEVNİYAL
5. UMUT D.KARAHAN YESİLYURT
6. KERİM TİRELİOĞLU BASKENT 34
7. ANSEL YARCAN UPS
8. BURAK KUYUMCU BESİKTAS
9. EFE ATES ENKA
10. BORAN SERTTAS B.S.DEMİREL İ.Ö.
11. DOĞANCAN ÇELİK SELİMİYE
12. ARDA YAZICIOĞLU SEZİN OKULU

BEYAZ TAKIMI
AD-SOYAD OYNADIĞI TAKIM

1. MERT KILIÇLIOĞLU PAMUKSPOR
2. BARAN ATOK ARMADA
3. HALİL ÖCAL MVP
4. OĞUZHAN YAZOL İTO
5. MÜMİN TUNÇ TOFAS
6. GÖKMEN ERAY CELAL AVSAR
7. BATUHAN YILMAZ PENDİK MVP
8. ERALP ÖĞMEL FESA
9. CAN SARIÖZ DREAM TEAM
10. MERT HIZAL TOFAS
11. BAHADIR ERDEM EFES PİLSEN
12. EFE YIKILMAZ MVP IRMAK

ADIDAS SKILL YARISMASI ELEMELERİ
TAKIM ADI ADI SOYADI


1. SELİMİYE HARUN APAYDIN
2. SANCAK SPOR BERK BÜYÜKBAYRAK
3. IRMAK SPOR BATUHAN BASER
4. AVCILAR TANYILDIZI EMİRHAN HEPGÜLER
5. NULBAL S.K İLKER KUZUCU
6. TAÇSPOR BURAK FİDAN
7. İST DSİ HAKAN GÜRSU
8. BOSCH ATAKAN UYSAL
9. NETSPOR ALİ ÖZKAN
10. SİSLİ TERAKKİ SİNAN KEYDER
11. ÇATALCASPOR OKAN ESEN
12. HAMİTHAN ÖZTÜRK
13. GELECEK NESİL ATAKAN ERCAN
14. ABS ANILCAN ERCİYES
15. ENKA RENDA İMER
16. ÇATALCASPOR BERKAY TUNCER
17. CADDEBOSTAN ALTAY ACAR
18. FESA METE İDİL
19. GYSO BERK CINDIK
20. KEMER GOLF SEMİH SAY
21. GÖKKUSAĞI S.K AHMET YAZICIOĞLU
22. KIZILTOPRAK HASAN BASRİ ÇEKEM
23. YESİLYURT ARDA AYDIN
24. İBB CAN KAAN SAĞLAM
25. BAHÇESEHİR KOLEJİ CAN TAVMAN
26. SOYAK YENİSEHİR ARDA SİFOĞLU
27. ÜSKÜDAR BASKETBOL ALP EROL
28. UPS HAKAN KARAOSMANOĞLU
29. SEHİT ÖĞRT.İÖ.O ÖMER UTKU AL
30. SUADİYE BASKETBOL EREN ESVAP
31. GENÇ İSTANBUL EGE DEMİRHAN
32. PENDİK MVP EREN KARATAS
33. CELAL AVSAR İ.Ö.O UMUT EVCİ
34. IRMAK OKULLARI ONUR ORAN
35. DARÜSSAFAKA İ.Ö.O DENİZ EMRE ESİNDUY
36. YESİMSPOR ÖMER FARUK ERMAD
37. ARMADA BERK SARIGÜLLÜ
38. GALATASARAY KAAN KIRHAN
39. FMV ISIK HAKAN KOSANOĞLU
40. FENERBAHÇE ALPER TELLİOĞLU
41. İTO TAHA TOPAL
42. SİYAH BEYAZ ONUR KÖSEOĞLU
43. BASK EMRE GÜLER
44. MVP IRMAK EFE YIKILMAZ
45. EFES PİLSEN UMUT GEÇEN
46. UPS H.ÜNDEĞER İ.Ö.O BURAK NURKAN
47. PAMUKSPOR AHMET KAHRAMAN
48. B.K.KARABEKİR İ.Ö.O EMRULLAH TAHA PALANCI
49. DREAM TEAM ALİ TERCÜMAN
50. İST.KADIKÖY DORUKAN KIPÇAK
51. TOFAS SERHAT ÇORUMLULAR
52. BJK OKAN BARLAN
53. DEV ADAMLAR CANER ONGAN
54. BASKENT 34 FURKAN KORKMAZ
55. PERTEVNİYAL DORUK ATAKAN
56. MVP SPOR BARIS ÜLKER
57. KEREM CERİTOĞLU
58. SEZİN OKULU EFE VARDAL

SLAM DUNK YARISMASI ELEMELERİ
TAKIM ADI ADI SOYADI


1. GYSO BARIS SİNGİ
2. KIZILTOPRAK S.K SEMİH ESEN
3. YESİLYURT SEMİH SENYURT
4. BAHÇESEHİR KOLEJİ BERK TUNÇ
5. SOYAK YENİSEHİR ERK AYDOĞAN
6. UPS BATUHAN AKGÜL
7. GENÇ İSTANBUL ULAS SAROĞLU
8. DARÜSSAFAKA İ.Ö.O ALP MUSA UĞURLU
9. GALATASARAY MUHSİN COSKUN
10. FMV ISIK MELİH FEVZİOĞLU
11. FENERBAHÇE BERAT TASÇI
12. EFES PİLSEN OKBEN ULUBAY
13. UPS H.ÜNDEĞER İ.Ö.O DOĞANCAN GEDİK
14. PAMUKSPOR UFUK GÜL
15. B.K.KARABEKİR ÜMİT KOÇ
16. DREAM TEAM BERKECAN DUMAN
17. TOFAS İSMAİL KAYA
18. DEV ADAMLAR TOLGA TUNA
19. NULBAL S.K HÜSEYİN BERKAY BİTİSİK
20. PERTEVNİYAL ONAT KIVANÇ
21. MVP SPOR BARIS ÜLKER
22. BASKENT 34 FATİH SANCAKTAR
23. BESİKTAS LEVENT KURTİS
24. İST.KADIKÖY DORUK BULUT
25. BSD BERK SİMSEK

3 SAYI YARISMASI ELEMELERİ
TAKIM ADI ADI SOYADI
1. SELİMİYE ATAHAN ERGUN
2. SANCAK SPOR SENAT VATANSEVER
3. IRMAK SPOR ÖZCAN KADİR YALÇIN
4. AVCILAR TANYILDIZI YİĞİT GÜNDÜZ
5. TAÇSPOR ARDA SAĞDIK
6. İST DSİ ALİHAN HOROZ
7. BOSCH GÖKHAN ÖNAL
8. NETSPOR ARDA ÖZSAN
9. SİSLİ TERAKKİ BURAK YÜKSEL
10. ÇATALCA OKAN ESEN
11. GELECEK NESİL ONURCAN KAR
12. AHMET BATUHAN SARI
13. ABS MERT ÜSTÜN
14. BERKAY KALYONCU
15. ENKA CAN ERKLİ
16. EKİN TANYERİ
17. ÇATALCASPOR SAHİN KARAALTIN
18. CADDEBOSTAN EGE TÜREV ÇELİK
19. FESA DEMİRHAN GÜVEN
20. ATAMERT YASA METE İDİL
21. GYSO BATUHAN KARTOPU
22. YİĞİT İLKKUTLU
23. KEMER GOLF EMER ÇALIK KOCAOĞLU
24. SELİM KOHEN
25. GÖKKUSAĞI MUAZ GUNDOĞDU
26. BERKAN ÖZTÜRK
27. KIZILTOPRAK SEMİH ESEN
28. ATABERK ÖZSOY
29. YESİLYURT FIRAT ELÇİ
30. ARDA AYDIN
31. BAHÇESEHİR KOLEJİ DAGHAN PERK
32. EMRE NOKAY
33. İ.B.B KUBİLAY ÖZDEMİR
34. KADİR SOYDAN
35. SOYAK YENİSEHİR SARP KARATAS
36. DOĞUKAN YÜCEL
37. ÜSKÜDAR B.S.K OYTUN AKBULUT
38. ALP EROL
39. UPS KEREM AYDIN
40. HAKAN KARAOSMANOĞLU EMRE ERDEN
41. SEHİT ÖĞRT.İ.Ö.O BERKAY BURAK AYGÜN
42. SUADİYE BASKETBOL ALPER BAHAR
43. EMRE DEMİRTAS
44. GENÇ İSTANBUL BULUT BULGU
45. CAN DOĞRUL
46. PENDİK MVP OĞUZ KURT
47. KAAN GÜZELER
48. CELAL AVSAR İ.Ö.O ÇAĞDAS ÖZCAS
49. EMİRHAN TASOLUK
50. IRMAK OKULLARI ÖMER ÖZGÜL
51. ÖZGÜR TUNCER
52. GALATASARAY MERT GÖKÇEN
53. BERKAY KANSU
54. DARÜSSAFAKA İ.Ö.O MERTCAN ÖZDEMİR
55. BERAT KAYA
56. YESİMSPOR MİRZA ALPEREN SAN
57. ÖMER FARUK ERMAD
58. ARMADA EFE RESİT YURDAKUL
59. DORUK SEPİT
60. FMV ISIK EMRE KAYGANACI
61. YİĞİT KÖSEOĞLU
62. FENERBAHÇE EGEHAN ARNA
63. CAN DURUSOY
64. İTO TAHA TOPAL
65. KAANHAN GEÇİMLİ
66. SİYAH BEYAZ CAN ÖZYURT
67. CANKAT EJDER
68. BASK EMRE GÜLER
69. EGE AKSEHİRLİOĞLU
70. MVP IRMAK CEM SAMİ
71. POYRAZ YOSMAOĞLU
72. EFES PİLSEN ORÇUN DOĞMAZER
73. EGE HAVSA
74. UPS H.ÜNDEĞER İ.Ö.O İLKER ÇELİK
75. BERKAY TASKIRAN
76. PAMUKSPOR EFE TUNA
77. AHMET TUTUS
78. B.K.KARABEKİR İ.Ö.O YASİN GÜVEN
79. SEDAT AĞCAN
80. DREAM TEAM UTKAN SAHİN
81. BUĞRA YILMAZ
82. İST.KADIKÖY SELİM ÖZTEL
83. EFE ERTETİK
84. TOFAS EREN ULUKÖK
85. İSMAİL KAYA
86. BJK ALİ ÖNDER ÇELİK
87. EGE AKER
88. DEV ADAMLAR UTKU ERSAN
89. AKIN GÜRELER
90. NULBAL S.K MERT DENİZ
91. ÖZCAN ISIKALTIN
92. BASKENT 34 OĞUZ TEZCANLI
93. ATA KUTLU
94. PERTEVNİYAL MERT DEVECİ
95. CAN DENİZ COSKUN
96. BSD MERT ATAR
97. MVP SPOR BERKAY FAKILI
98. SARP ÇELİKEL
99. SEZİN OKULU KUTAY KERİMOĞLU
100. TİBET AKINCI

Sosyal Ağlarda Paylaşın

“JUNIOR LEAGUE’DE ALL-STARA KATILACAKLAR BELİRLENDİ” için 6 cevap

  1. MERVE dedi ki:

    mvp ASSKM alperen kazanır

  2. m€rT dedi ki:

    eren hadi alırsın bu 3 lük yarışmasını ismail sende smaç da iyi dreceler kazanırsın inşallah mvp adayım serhat çorumlular serhat

  3. berat dedi ki:

    of kaybettik smaçı :S

  4. berat dedi ki:

    all star manyaktı normalde beyaz takım 20 sayı fark atmalıydı

    ama nedense atamadılar

  5. okan dedi ki:

    yeteneği aldım ADİDAS ÇEKİ İLE KUPA BNİMDİR!!

  6. Cem dedi ki:

    Yurube eralp kim tutar senniiii

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.