GENÇ MİLLİ TAKIM BURSA KAMPI DEVAM EDİYOR

Genç Milli Takım antrenörü Mustafa Derin, Bursa’daki kampın 2010 Avrupa Şampiyonası öncesindeki ilk kamp olduğunu söyledi.
1
Bursa’da dün toplanan ve 2010 Avrupa Şampiyonası hazırlıklarına başlayan Genç Milli Takım çalışmalarını sürdürüyor. Antrenör Mustafa Derin yönetimindeki Milliler bu sabah 2 saat süren idman yaparken daha sonra ise kamp yaptığı otelde dinlenmeye çekildi. Genç Milliler akşam saat 17:00-19:00 arasında yapacağı antrenmanla çalışmalarına devam edecek.
Genç Milli Takımın antrenörü Mustafa Derin ise kamp çalışmaları hakkında bilgi verdi. Derin, yaptığı açıklamada bu kampın 2010 Avrupa Şampiyonası hazırlıklarının ilk çalışması olduğunu belirtirken, “Bu bizim ilk kampımız. Uzun zamandır takip ettiğimiz ama bakamadığımız gelişmiş olan oyuncularımıza bakıyoruz. Ana oyuncularımızı bu kampa çağırmadık. Birkaç oyuncumuz gelişme göstermiş. Kampımız daha çok fundemental olarak geçiyor. Oyuncularımızın son durumlarını görüyoruz. İkinci ligde oynayan oyuncularımız var. Onlarda bayağı gelişmişler. Cuma günü Balıkesir Best ile hazırlık maçı oynayacağız. Sporcularımızı bir kez daha görme şansı yakalayacağız. Tüm oyuncularımızı yıl boyunca takip edip, Avrupa Şampiyonasına en iyi kadro ile gitmek istiyoruz” dedi.

Genç Erkek Milli Takım yarın saat 16:00’da Balıkesir Best takımı ile hazırlık maçı oynayacak.

0

 

DSCN0184

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.