FİNAL SPOR 3. TUR’A HIZLI BAŞLADI…

Final Gençlik, Artvin

07 – 12 NİSAN Tarihleri arasında Alanya’da yapılan ve U grubunda mücadele eden FİNAL SPOR grubundaki ilk maçı Artvin Belediye ile oynadı. Güzel bir oyundan sonra maçı 96 – 59 farklı kazanan FİNAL SPOR, yarın saat: 15.00’de 2. maçını Niğde Belediye ile oynayacak.

FiNAL SPOR – ARTVİN BEL:

1.  Periyot : 25 – 20 (FİNAL) 25 – 20
2. Periyot : 51 – 32 (FiNAL) 26 – 12
3. Periyot : 74 – 50 (FİNAL) 23 – 18
4. Periyot : 96 – 59 (FİNAL) 22 – 9

Final Spor Sayıları :

Gökhan 4 ,Erdem İlter 9 , Kıvanç 8 , Erdem GÜLER 11 , Gökberk 18 , Murat 4 , Turgay 1 , Hüsnü 6 , Baturay 11 , Ersunal 15 , Muratcan 4 , Burak 5

Artvin Bel. Sayıları :

Recep 2, Ertunç 3, Ahmet 2, Mesut 10, Metin 6, Recep 3, Barış 5, Can 18,

Turnuvanın ilk maçı olması ve sezon başında daha çok süre almaları ve gelişmeleri için Artvin’e gönderdiğimiz 2 sporcumuzun da yer aldığı Mesut KÖKEL ve Can UZUN‘un yer aldığı Artvin maçı bizim için önemli bir maçtı. Takımımız çok iyi mücadele etti ve maçı farklı kazandık, turnuvaya iyi bir başlangıç yapmış olduk. BU turnuva yani, 3. tur belkide Kütahya’dan daha önemli. Telafisi yok. Her maç çok önemli. Bunun da bilincindeyiz. Yarın oynayacağımız Niğe belediye maçımız da çok önemli. Maç maç düşünüyoruz. Artivin takımında oynayan oyuncularımız Mesut ve Can’ı da iyi oyunlarından dolayı kutluyorum. Artvin’e sonraki maçlarında da başarılar diliyorum.

Maçta bizi yanlız bırakmayan Alanya Final dersanesi yöneticisi Nejat KÜÇÜK, Antalya Final Dersanesi yöneticisi Sayın Ömer ORAKÇI le Alanaya ve Manavgat Final dersanesi öğrenclerine teşekkür ediyorum. Takımın bu ilk maçında Kulüp Başkanı Sayın İhsan ÖZEN ve İstanbul Final Dersaneleri yöneticilerinden Mustafa Bilbay’da maç için İstanbul’dan gelerek takıma destek verdiler.

Uğur ÖZMEN
Genel Menajer

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.