FİNAL SPOR 3. TUR 3. GÜNDE 3. GALİBİYETİNİ ALDI

Final Gençlik, Melikgazi

ALANYA’ da devam etmekte olan EBBL 3. Tur eleme maçlarının 3. gününde U Grubunda mücadele eden FİNAL SPOR, Melikgaziyi de 90 – 54 yenerek 3 maçta üçüncü galibiyetini aldı. Turnuvada yarın maç yok.11 Nisan Cumartesi günü saat: 13.00 de Grubun en önemli maçını İstanbul Büyükşehir Belediye ile oynayacak olan FİNAL SPOR, grubun son maçını da pazar günü şeker spor ile yine saat : 13.00’de oynayacak.

FiNAL SPOR – ARTVİN BEL:

1.Periyot  : 12 – 17 (FİNAL) 26 – 17
2.Periyot : 46 – 27 (FİNAL) 20 – 10
3.Periyot : 63 – 40 (FİNAL) 17 – 13
4.Periyot : 90 – 54 (FİNAL) 27 – 14

Hakemler : MAHMUT ALP, MUSTAFA DEMİR

Final Spor Sayıları : Gökhan 3 ,Erdem İlter 2 , Kıvanç 5 , Erdem GÜLER 13 , Gökberk 8 , Turgay 4 , Hüsnü 9 , Baturay 7 , Ersunal 18 , Burak 11, Muratcn 5, Murat 5

Melikgazi Bel. Sayıları : Gökhan 19, Muhittin 4, Turan 7, İlker 10, Hasan 2, Selahattin 10, Selçuk 2

Genel Menajer Uğur Özmen “Turnuvanın üçüncü gününde Melikgazi Belediye ile oynadık. Bu maçta bütün oyuncularımız süre aldı. Özellikle Ersunal Caka, Erdem Güler Buraqk Muştucu ve Hüsnü Güler çok iyi oynadılar. Alanya’daki her maçımızda olduğu gibi bu maçta da Alanya Final Dersanesi ve Hacı nKura İlköğretim okulu öğrencileri takımımıza destek verdi.

Yarın, cuma günü turnuvada maç yok. Antrenman yapıp cumartesi günü oynayacağımız İst. Büyük ŞEhir Belediye maçına hazırlanacağız. Son gün pazar günü de Şeker spor ile oynayacağız. Bugün ve ctesi günü oynanacak önemli maçlar ile gruplarda ilk 2 sıra büyük bir ihtimalle şekillenecek. Ama her maçın her sayının önemi var.Son gün son saniyeye kadar herşey olabilir.” dedi.

Antrenör Ali Özbay ise ” 3. turda mücadele ediyoruz. Bu tura gelen bütün takımlar güçlü. Herkes ikinci lige çıkmayı hakkediyor. Oyuncularımızdan çok memnunuz şimdiye kadar çok iyi mücadele ettiler. En büyük avantajımız bütün oyuncularımızı kullanabilmemiz. Oyuna başlayanlar da, sonradan oyuna giren oyuncular da çok iyi mücadele ediyorlar. Hiç bir oyuncu çıkan oyuncuyu aratmadı. Bugün bütün oyuncularımızı kullandık. 7-8 gün süren bir mücadele bu her oyuncumuza ihtiyacımız var. Umarım sonuna kadar aynı mücadeleyi gösterir ve turnuvayı en iyi şekilde noktalarız. Kütahya’daki terfilerde yer almayı çok istiyoruz. ” dedi.

 

üç tur oynanıyor herkes sonu nakar dümüc ediyor herkesi kullanıyoruz ii mücadele edyoruz. inşaalah küthaya

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.