FANATİK BASKET 6.SAYISI BAYİLERDE

Gazeteniz, okuyucusunun “FANATİK BASKET Günü” ilan ettiği yeni bir salı gününde 6’ıncı sayısıyla bayilerdeki yerini aldı. Gazetenizde basketbol ile ilgili merak ettiğiniz tüm haberleri ayrıntılı olarak bulabilirsiniz.

– Kayseri’de şölen var! 12 Ekim Çarşamba günü Kayseri’nin ev sahipliğinde oynanacak finalde, Cumhurbaşkanlığı Kupası’nın sahibi kim olacak? Fenerbahçe Ülker mi? Galatasaray mı?

– THY Euroleague’de gruplara kalarak tarihi bir başarıya imza atan Galatasaray’da bu başarının mimarı Oktay Mahmuti sıradaki hedeflerini anlattı: “Ne istediğimizi biliyoruz”

– Beşiktaş ve Pınar Karşıyaka’nın Eurocup mücadeleleriyle ilgili tüm detaylar…

– 10 yıl önce genç bir oyuncuyken Efes’in pilot takımında yer alan ve bu sezon Anadolu Efes’te oynama şansını yakalayan Ilievski Şükran Albayrak’a hedeflerini anlattı: “Herşey çok güzel olacak”

– Galatasaray’ın yeni transferi, tecrübeli yıldız Lakovic, Fanatik Basket’e konuştu.

– Cem Akdağ, basketbolda sıkça kullanılmaya başlayan “Dört Kısalı Sistem” i anlattı.

– Geçen sezon Euroleague’de yaşadığı hayal kırıklığının izlerini yeni bir şampiyonlukla silmek isteyen CSKA Moskova görkemli bir kadro kurdu. Murat Köse Rus devini mercek altına aldı: “Onları kim durduracak?”

– Spor Toto Türkiye Kupası basketbola doyurdu. B grubunda Fenerbahçe Ülker ve Tofaş turladı, D grubunu ise Galatasaray lider tamamladı. Erzurum ve Samsun’dan tüm detaylar…

– Usta kalem Yiğiter Uluğ, 1985 yılındaki ilk Cumhurbaşkanlığı Kupası heyecanını yazdı.

– WNBA’de şampiyon Minnesota oldu. Final serisinin tüm detaylarını Selahi Aydın kaleme aldı.

– TB2L’de tek grup, sınırsız heyecan: Özcan Ateş, basketbol ikinci liginin yeni statüsünü değerlendirdi.

İsmet Badem, Burçin Badem, Mehmet Palabıyık, Serdar Gürel, Ufuk Akyüz, Alp Üstüngör, ve Kubilay Köse yine önemli konuları kaleme aldı.

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.