Bursa Altyapı

YILDIZLARDA GECENİN İKİNCİ MAÇININ  GALİBİ  TOFAŞ

YILDIZLARDA GECENİN İKİNCİ MAÇININ GALİBİ TOFAŞ

Atatürk Kapalı Spor Salonunda oynanan akşamın ikinci karşılaşmasında yine Yıldızlar kategorisinde Bursa şampiyonluğunun iki iddialı takımı Tofaş ile Örnek Kolej karşı karşıya geldi..Karşılaşmayı Murat Ciner ve Can Cihan hakem ikilisi yönetti .. ÖRNEK KOLEJ İLK PERİYOTA İYİ BAŞLADI ( 21-15)  Karşılaşmaya Hakan ve Barış ile sayılar bularak başlayan Örnek Koleji ilk dakikaları 5-2 önde kapadı..İlk […]

YILDIZLARDA UZATMAYA GİDEN MAÇIN GALİBİ GÜCÜM SPOR

YILDIZLARDA UZATMAYA GİDEN MAÇIN GALİBİ GÜCÜM SPOR

UZATMAYA GİDEN MAÇIN GALİBİ GÜCÜM SPOR  21 Ocak 2015 Çarşamba akşamı Yıldız Erkekler kategorisi 2.devre maçında Atatürk Kapalı Spor Salonunda Final Spor ile Gemlik Gücüm Spor yıldız takımları karşı karşıya geldi.. Karşılaşmaya hızlı başlayan Gemlik Gücüm Spor , ilk periyotu 8-12 önde kapadı .. İLK YARI FİNAL SPOR ÜSTÜNLÜĞÜ VARDI  İkinci periyot toparlanan Final Spor […]

ORTAOKULLARDA BURSA ŞAMPİYONU   ŞAHİNKAYA KOLEJİ OLDU

ORTAOKULLARDA BURSA ŞAMPİYONU ŞAHİNKAYA KOLEJİ OLDU

Ortaokullarda Bursa’da 3.lük , 4.lük ve final karşılaşmaları bugün Atatürk Kapalı Spor Salonunda oynandı.. Atatürk Kapalı Spor Salonunda oynanan ilk karşılaşmada Tofaş pilot takımı Kükürtlü Ticaret Sanayi Odası Ortaokulu , Bahçeşehir Koleji Ortaokul takımını mağlup ederek , Bursa üçüncülüğünü elde etti.. 3.lük ,4.lük karşılaşmasının ardından oynanan Ortaokullar final karşılaşmasında ise çekişme son dakikalara kadar sürdü […]

17-18 OCAK 2015 , MİNİKLER LİGİ MAÇ SONUÇLARI

17-18 OCAK 2015 , MİNİKLER LİGİ MAÇ SONUÇLARI

17-18 Ocak 2015 Bursa Yerel Lig minikler ligi  maç sonuçları .. 17.1.2015 OSMANGAZİ BELEDİYE SP.KL.& ÖRNEK KOLEJ SP.KL. 55-34 17.1.2015 MG SP.KL.&TOFAŞ SP.KL.58-28 17.1.2015 NİLÜFER KOLEJİ SP.KL. & AHMET ERDEM SP.KL. 20 -75 17.1.2015 SIRAMEŞELER SP.KL.& TUNÇSİPER OKULLARI SP.KL. 69-10 17.1.2015 KARACABEY GENÇ.SP.KL.&NİLÜFER BELEDİYE SP.KL. 19-31 18.1.2015 1326 PINARBAŞI SP.KL. & NİLÜFER BELEDİYE SP.KL. 10-22 […]

BURSAGAZ’IN MİNİKLERİ İSTANBUL’DA 2’DE 2 YAPTI

BURSAGAZ’IN MİNİKLERİ İSTANBUL’DA 2’DE 2 YAPTI

Sinan Demir’in antrenörlüğünü yaptığı Bursagaz Minik takımı 17 Ocak 2015 cumartesi günü İstanbul’da Borusan Spor Kulübü ve Galatasaray Spor Kulübü minik takımlarıyla hazırlık maçı oynadı .. Bursagaz Minik takımının İstanbul’da oynadığı hazırlık maçlarında aldığı sonuçlar şu şekilde ; Borusan SK 47 – Bursagaz SK 65 Galatasaray SK 45 – Bursagaz SK 49

TEMSİLCİLERİMİZİN JUNIOR LEAGUE MAÇ SONUÇLARI VE PLAY-OFF 1.TUR MAÇ PROGRAMLARI

TEMSİLCİLERİMİZİN JUNIOR LEAGUE MAÇ SONUÇLARI VE PLAY-OFF 1.TUR MAÇ PROGRAMLARI

TEMSİLCİLERİMİZİN 17-18 OCAK 2015 JUNIOR LEAGUE MAÇ SONUÇLARI UNİBASKET : 23 BURSA BÜYÜKŞEHİR : 51 FENER ATAŞEHİR : 36 AHMET ERDEM 29 NET BASKET : 34 MY SPOR : 20 TEMSİLCİLERİMİZİN 15 VE 22 ŞUBATTA JUNIOR LEAGUE’DE OYNANACAKLARI  PLAY-OFF 1.TUR MÜSABAKALARI ŞU ŞEKİLDE ; 15 ŞUBAT 2015 PAZAR SAAT : 12:00 TUNÇSİPER – MVP SPOR […]

LİSELERDE TEMSİLCİLERİMİZ  YARI FİNALLERE   YÜKSELDİ ..

LİSELERDE TEMSİLCİLERİMİZ YARI FİNALLERE YÜKSELDİ ..

LİSELERDE TEMSİLCİLERİMİZ YARI FİNALLERE YÜKSELDİ  Liselerde grup maçlarına katılan temsilcilerimiz  Çekirge Doğa Koleji , Emine Örnek Koleji ve Tunçsiper Koleji Lise basketbol takımları oynadıkları 3.gün müsabakalarını kazanarak , gruplarında turnuvayı lider bitirerek  , ilimizi yarı final maçlarında temsil etmeye hak kazandılar .. Gruplarında oynadıkları son gün  maçlarını  kazanan temsilcilerimizin turnuvanın 3.gününde aldıkları sonuçlar şu şekilde […]

LİSELERDE 2.GÜNDE TEMSİLCİLERİMİZ  3’DE 2 YAPTI

LİSELERDE 2.GÜNDE TEMSİLCİLERİMİZ 3’DE 2 YAPTI

Liseler grup maçları oynayan temsilcilerimiz Çekirge Doğa Koleji , Emine Örnek Koleji ve Tunçsiper Koleji okulları ikinci gün karşılaşmalarını oynadı.. Liseler ikinci gün karşılaşmalarında temsilcilerimizin aldığı sonuçlar şu şekilde ; Çekirge Doğa Koleji 77 – Sakarya Serdivan Özel Anadolu Lisesi 43 Emine Örnek Koleji 82 – Kocaeli Baş İskele Anadolu Lisesi 51 Tunçsiper Koleji 54 – […]

LİSELERDE TEMSİLCİLERİMİZ 3’DE 3 YAPTI

LİSELERDE TEMSİLCİLERİMİZ 3’DE 3 YAPTI

Türkiye Liseler Grup Eleme karşılaşmalarında Bursa’yı temsil eden 3 okulumuz oynadıkları ilk gün maçlarını kazanarak katılmış oldukları illerdeki eleme maçlarına iyi bir başlangıç yaptılar.. Liseler grup maçlarında Bursa’yı temsil eden Doğa Koleji , Emine Örnek Koleji ve Tunçsiper Koleji’nin ilk gün oynadıkları karşılaşmalardan aldıkları sonuçlar şu şekilde ; Bursa Özel Çekirge Doğa Koleji 77 – […]

KÜÇÜKLERDE OKSİJEN SPOR PLAY-OUT MAÇLARINI GARANTİLEDİ..

KÜÇÜKLERDE OKSİJEN SPOR PLAY-OUT MAÇLARINI GARANTİLEDİ..

OKSİJEN SPOR  PLAY-OUT OYNAMAYI GARANTİLEDİ..  Bursa Yerel Lig takımlarından Oksijen Spor Küçük erkek takımı grubunda oynadığı son karşılaşmada Mudanya Gençlik Spor Kulübü’nü yenerek play-out maçları oynamayı garantiledi.. Oksijen Spor Kulübü Başkanı Ali Kemal Arslan Play-out oynayan Küçük Erkek takımlarını tebrik ederken , takımıyla birlikte ilk antrenörlük deneyimini yaşayan Küçük takım antrenörleri Sezgin Yurtsever’i başarısından dolayı […]

Toplam 93 sayfadan 1.12345...102030...en son »