BURSA YEREL LİGİ ARALIK PROGRAMI

Mako-Oyak Renault Küçük Erkek 3 

01 – 31 / ARALIK / 2007 TARİHLERİ BURSA YEREL LİG GÜNLENDİRİLMİŞ FİKSTÜRÜ

12/1/2007 CUMARTESİ 9:00 BURSA BASKETBOL SP.KL. – YEŞİM SP.KL. MİNİK ERKEKLER ATATÜRK SPOR SALONU
12/1/2007 CUMARTESİ 10:15 İNEGÖL VEHBİ KOÇ İLKÖĞR.SP.KL. – MKP ÇİMEN SP.KL. MİNİK ERKEKLER ATATÜRK SPOR SALONU
12/1/2007 CUMARTESİ 11:30 İNEGÖL SP.KL. – MKP BELEDİYE SP.KL. MİNİK ERKEKLER ATATÜRK SPOR SALONU

12/1/2007 CUMARTESİ 10:00 FASTLİNE SP.KL. – NİLÜFER BELEDİYE SP.KL. MİNİK ERKEKLER ÇEKİRGE SPOR SALONU
12/1/2007 CUMARTESİ 11:30 OYAK RENAULT SP.KL. – ULUDAĞ ÜNİ.SP.KL. YILDIZ ERKEK 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU
12/1/2007 CUMARTESİ 13:00 TOFAŞ SP.KL. – BURSA BASKETBOL SP.KL. KÜÇÜK ERKEK 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU

12/2/2007 PAZAR 10:00 ÇAKIR EĞİTİM SP.KL. – NİLÜFER BELEDİYE SP.KL. MİNİK ERKEKLER MUDANYA SPOR SALONU
12/2/2007 PAZAR 11:15 BURSA KOLEJLİLER SP.KL. – TOFAŞ SP.KL. MİNİK ERKEKLER MUDANYA SPOR SALONU
12/2/2007 PAZAR 12:30 BOSCH SP.KL. – KOĞUKÇINAR SP.KL. MİNİK ERKEKLER MUDANYA SPOR SALONU
12/2/2007 PAZAR 13:45 BOSCH SP.KL. – GEMLİK SP.KL. GENÇ ERKEK 1.DEVRE MUDANYA SPOR SALONU

12/3/2007 PAZARTESİ 18:00 OYAK RENAULT SP.KL. – SOĞUKKUYU SP.KL. GENÇ ERKEK 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU
12/3/2007 PAZARTESİ 19:30 BURSA BASKETBOL SP.KL. – İNEGÖL ÇARŞI SP.KL. GENÇ ERKEK 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU

12/3/2007 PAZARTESİ 18:00 BURSA KOLEJLİLER SP.KL. – FASTLİNE SP.KL. GENÇ ERKEK 1.DEVRE MUDANYA SPOR SALONU
12/3/2007 PAZARTESİ 19:30 YEŞİM SP.KL. – FİNAL GENÇLİK SP.KL. GENÇ ERKEK 1.DEVRE MUDANYA SPOR SALONU

12/4/2007 SALI 17:00 BURSA BASKETBOL SP.KL. – NİLÜFER BELEDİYE SP.KL. GENÇ ERKEK 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU
12/4/2007 SALI 18:30 HAKEM EĞİTİMİ – ÇEKİRGE SPOR SALONU

12/5/2007 ÇARŞAMBA 18:00 BURSA BASKETBOL SP.KL. – YEŞİM SP.KL. YILDIZ ERKEK 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU
12/5/2007 ÇARŞAMBA 19:30 TOFAŞ SP.KL. – İNEGÖL ÇARŞI SP.KL. GENÇ ERKEK 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU

12/5/2007 ÇARŞAMBA 18:00 BOSCH SP.KL. – TOFAŞ SP.KL. YILDIZ ERKEK 1.DEVRE MUDANYA SPOR SALONU
12/5/2007 ÇARŞAMBA 19:30 BURSA KOLEJLİLER SP.KL. – FİNAL GENÇLİK SP.KL. YILDIZ ERKEK 1.DEVRE MUDANYA SPOR SALONU

12/7/2007 CUMA 18:00 OYAK RENAULT SP.KL. – BOSCH SP.KL. KÜÇÜK ERKEK 1.DEVRE MUDANYA SPOR SALONU
12/7/2007 CUMA 19:30 TOFAŞ SP.KL. – BURSA BASKETBOL SP.KL. YILDIZ ERKEK 1.DEVRE MUDANYA SPOR SALONU

12/7/2007 CUMA 18:00 İLKEM SP.KL. – BURSA BASKETBOL SP.KL. KÜÇÜK ERKEK 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU
12/7/2007 CUMA 19:30 YEŞİM SP.KL. – UĞUR BÖCEĞİ SP.KL. KÜÇÜK ERKEK 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU

12/8/2007 CUMARTESİ 10:00 BURSA KOLEJLİLER SP.KL. – YEŞİM SP.KL. MİNİK ERKEKLER GEMLİK SPOR SALONU
12/8/2007 CUMARTESİ 11:15 İNEGÖL SP.KL. – NİLÜFER BELEDİYE SP.KL. MİNİK ERKEKLER GEMLİK SPOR SALONU
12/8/2007 CUMARTESİ 12:30 İNEGÖL VEHBİ KOÇ İLKÖĞR.SP.KL. – KOĞUKÇINAR SP.KL. MİNİK ERKEKLER GEMLİK SPOR SALONU
12/8/2007 CUMARTESİ 13:45 FASTLİNE SP.KL. – ÖRNEK KOLEJ SP.KL. MİNİK ERKEKLER GEMLİK SPOR SALONU
12/8/2007 CUMARTESİ 15:00 İNEGÖL ÇARŞI SP.KL. – MKP ÇİMEN SP.KL. MİNİK ERKEKLER GEMLİK SPOR SALONU
12/8/2007 CUMARTESİ 16:15 ÇAKIR EĞİTİM SP.KL. – TOFAŞ SP.KL. MİNİK ERKEKLER GEMLİK SPOR SALONU

12/9/2007 PAZAR 9:00 BOSCH SP.KL. – BURSA BASKETBOL SP.KL. MİNİK ERKEKLER ÇEKİRGE SPOR SALONU
12/9/2007 PAZAR 10:15 İNEGÖL ÇARŞI SP.KL. – MKP BELEDİYE SP.KL. MİNİK ERKEKLER ÇEKİRGE SPOR SALONU
12/9/2007 PAZAR 11:30 SOĞUKKUYU SP.KL. – BOSCH SP.KL. GENÇ ERKEK 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU
12/9/2007 PAZAR 12:45 ULUDAĞ ÜNİ.SP.KL. – MAKO SP.KL. YILDIZ ERKEK 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU

12/10/2007 PAZARTESİ 18:00 BURSA KOLEJLİLER SP.KL. – YEŞİM SP.KL. GENÇ ERKEK 1.DEVRE ATATÜRK SPOR SALONU
12/10/2007 PAZARTESİ 19:30 NİLÜFER BELEDİYE SP.KL. – OYAK RENAULT SP.KL. GENÇ ERKEK 1.DEVRE ATATÜRK SPOR SALONU

12/10/2007 PAZARTESİ 18:00 BURSA BASKETBOL SP.KL. – GEMLİK SP.KL. GENÇ ERKEK 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU
12/10/2007 PAZARTESİ 19:30 FASTLİNE SP.KL. – TOFAŞ SP.KL. GENÇ ERKEK 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU

12/11/2007 SALI 17:00 BOSCH SP.KL. – OYAK RENAULT SP.KL. YILDIZ ERKEK 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU
12/11/2007 SALI 18:30 HAKEM EĞİTİMİ – ÇEKİRGE SPOR SALONU

12/12/2007 ÇARŞAMBA 18:00 TOFAŞ SP.KL. – BURSA KOLEJLİLER SP.KL. YILDIZ ERKEK 1.DEVRE ATATÜRK SPOR SALONU
12/12/2007 ÇARŞAMBA 19:30 FİNAL GENÇLİK SP.KL. – İNEGÖL ÇARŞI SP.KL. GENÇ ERKEK 1.DEVRE ATATÜRK SPOR SALONU

12/12/2007 ÇARŞAMBA 18:00 FASTLİNE SP.KL. – MAKO SP.KL. YILDIZ ERKEK 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU
12/12/2007 ÇARŞAMBA 19:30 ULUDAĞ ÜNİ.SP.KL. – BURSA BASKETBOL SP.KL. YILDIZ ERKEK 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU

12/13/2007 PERŞEMBE 18:00 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SP.KL. – MKP ÇİMEN SP.KL. GENÇ BAYAN 1.DEVRE ATATÜRK SPOR SALONU
12/13/2007 PERŞEMBE 19:30 DSİ NİLÜFER SP.KL. – FASTLİNE SP.KL. GENÇ BAYAN 1.DEVRE ATATÜRK SPOR SALONU

12/13/2007 PERŞEMBE 18:00 BOSCH SP.KL. – MKP BELEDİYE SP.KL. KÜÇÜK ERKEK 1.DEVRE MUDANYA SPOR SALONU
12/13/2007 PERŞEMBE 19:30 YEŞİM SP.KL. – TOFAŞ SP.KL. KÜÇÜK ERKEK 1.DEVRE MUDANYA SPOR SALONU

12/14/2007 CUMA 18:00 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE (B) SP.KL. – MKP BELEDİYE SP.KL. YILDIZ BAYAN 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU
12/14/2007 CUMA 19:30 FASTLİNE SP.KL. – FİNAL GENÇLİK SP.KL. GENÇ ERKEK 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU

Sosyal Ağlarda Paylaşın

BURSA YEREL LİGİ ARALIK PROGRAMI” hakkında 3 yorum var;

  1. onur

    meraba arkadaşar ben onur nilüferspor kulübünde oynuyorum 2008 minik takım maclarını sabırsızlıkla bekliyoru ve busene şanpiyon olmak istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>