BURSA YEREL LİG FİKSTÜRÜ AÇIKLANDI

10 – 31 / EKİM / 2011 TARİHLERİ BURSA YEREL LİG GÜNLENDİRİLMİŞ FİKSTÜRÜ

10.10.2011 PAZARTESİ 18:30 NİLÜFER EĞT.KUR.SP.KL. – BURSA BASKET SP.KL. GENÇ ERKEK B GRUBU 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU
10.10.2011 PAZARTESİ 20:00 OYAK RENAULT SP.KL. – İNEGÖL ÇARŞI SP.KL. GENÇ ERKEK B GRUBU 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU

11.10.2011 SALI 18:30 FASTLİNE SP.KL. – BOSCH SP.KL. YILDIZ ERKEK C GRUBU 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU
11.10.2011 SALI 20:00 YEŞİM SP.KL. – MKP ÇİMEN SP.KL. GENÇ ERKEK C GRUBU 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU

11.10.2011 SALI 19:00 MKP BELEDİYE SP.KL. – GEMLİK GÜCÜM SP.KL. YILDIZ ERKEK B GRUBU 1.DEVRE MKP SPOR SALONU

12.10.2011 ÇARŞAMBA 18:30 NİLÜFER EĞT.KUR.SP.KL. – BURSA KOLEJLİLER SP.KL. YILDIZ ERKEK C GRUBU 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU
12.10.2011 ÇARŞAMBA 20:00 BURSA BASKET SP.KL. – MUDANYA GENÇLİK SP.KL. YILDIZ ERKEK C GRUBU 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU

12.10.2011 ÇARŞAMBA 19:00 GEMLİK BELEDİYE SP.KL. – ORHANGAZİ GENÇLİK SP.KL. GENÇ ERKEK C GRUBU 1.DEVRE GEMLİK SPOR SALONU

13.10.2011 PERŞEMBE 18:30 NİLÜFER BELEDİYE SP.KL. – ORHANGAZİ KAFKAS SP.KL. KÜÇÜK ERKEK B GRUBU 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU
13.10.2011 PERŞEMBE 20:00 OKSİJEN GENÇLİK SP.KL. – MKP BELEDİYE SP.KL. KÜÇÜK ERKEK B GRUBU 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU

13.10.2011 PERŞEMBE 19:00 İNEGÖL BELEDİYE SP.KL. – NİLÜFER EĞT.KUR.SP.KL. KÜÇÜK ERKEK C GRUBU 1.DEVRE İNEGÖL SPOR SALONU

14.10.2011 CUMA 18:30 YEŞİM SP.KL. – FASTLİNE SP.KL. KÜÇÜK ERKEK B GRUBU 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU
14.10.2011 CUMA 20:00 FİNAL GENÇLİK SP.KL. – MKP BELEDİYE SP.KL. YILDIZ ERKEK B GRUBU 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU

14.10.2011 CUMA 19:00 ORHANGAZİ GENÇLİK SP.KL. – OKSİJEN GENÇLİK SP.KL. YILDIZ ERKEK B GRUBU 1.DEVRE ORHANGAZİ SPOR SALONU

14.10.2011 CUMA 19:00 GEMLİK GÜCÜM SP.KL. – MKP ÇİMEN SP.KL. KÜÇÜK ERKEK C GRUBU 1.DEVRE GEMLİK SPOR SALONU

15.10.2011 CUMARTESİ 10:00 TOFAŞ SP.KL. – MUDANYA GENÇLİK SP.KL. KÜÇÜK ERKEK A GRUBU 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU
15.10.2011 CUMARTESİ 11:30 BURSA KOLEJLİLER SP.KL. – ÖRNEK KOLEJ SP.KL. KÜÇÜK ERKEK A GRUBU 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU
15.10.2011 CUMARTESİ 13:00 OYAK RENAULT SP.KL. – BOSCH SP.KL. KÜÇÜK ERKEK A GRUBU 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU
15.10.2011 CUMARTESİ 14:30 NİLÜFER BELEDİYE SP.KL. – ÖRNEK KOLEJ SP.KL. GENÇ ERKEK A GRUBU 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU
15.10.2011 CUMARTESİ 16:00 TUNÇSİPER SP.KL. – YEŞİM SP.KL. KÜÇÜK ERKEK B GRUBU 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU
15.10.2011 CUMARTESİ 17:30 NİLÜFER EĞT.KUR.SP.KL. – YÜNES SP.KL. KÜÇÜK ERKEK C GRUBU 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU

16.10.2011 PAZAR 10:00 FASTLİNE SP.KL. – BURSA BASKET SP.KL. GENÇ ERKEK B GRUBU 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU
16.10.2011 PAZAR 11:30 ÖRNEK KOLEJ SP.KL. – ELİT AKADEMİ SP.KL. YILDIZ ERKEK A GRUBU 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU
16.10.2011 PAZAR 13:00 FASTLİNE SP.KL. – OKSİJEN GENÇLİK SP.KL. KÜÇÜK ERKEK B GRUBU 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU
16.10.2011 PAZAR 14:30 OKSİJEN GENÇLİK SP.KL. – GEMLİK BELEDİYE SP.KL. GENÇ ERKEK C GRUBU 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU
16.10.2011 PAZAR 16:00 OYAK RENAULT SP.KL. – NİLÜFER EĞT.KUR.SP.KL. GENÇ ERKEK B GRUBU 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU
16.10.2011 PAZAR 17:30 YÜNES SP.KL. – BOSCH SP.KL. YILDIZ ERKEK C GRUBU 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU

16.10.2011 PAZAR 11:00 MKP BELEDİYE SP.KL. – NİLÜFER BELEDİYE SP.KL. KÜÇÜK ERKEK B GRUBU 1.DEVRE MKP SPOR SALONU

17.10.2011 PAZARTESİ 18:30 FİNAL GENÇLİK SP.KL. – ELİT AKADEMİ SP.KL. GENÇ ERKEK A GRUBU 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU
17.10.2011 PAZARTESİ 20:00 TOFAŞ SP.KL. – NİLÜFER BELEDİYE SP.KL. YILDIZ ERKEK A GRUBU 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU

18.10.2011 SALI 18:30 BURSA KOLEJLİLER SP.KL. – GEMLİK BELEDİYE SP.KL. YILDIZ ERKEK C GRUBU 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU
18.10.2011 SALI 20:00 ELİT AKADEMİ SP.KL. – GEMLİK GÜCÜM SP.KL. KÜÇÜK ERKEK C GRUBU 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU

18.10.2011 SALI 19:00 ORHANGAZİ KAFKAS SP.KL. – MKP BELEDİYE SP.KL. KÜÇÜK ERKEK B GRUBU 1.DEVRE ORHANGAZİ SPOR SALONU

19.10.2011 ÇARŞAMBA 18:30 BURSA BASKET SP.KL. – NİLÜFER EĞT.KUR.SP.KL. YILDIZ ERKEK C GRUBU 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU
19.10.2011 ÇARŞAMBA 20:00 YEŞİM SP.KL. – OYAK RENAULT SP.KL. YILDIZ ERKEK A GRUBU 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU

19.10.2011 ÇARŞAMBA 19:00 İNEGÖL ÇARŞI SP.KL. – FASTLİNE SP.KL. GENÇ ERKEK B GRUBU 1.DEVRE İNEGÖL SPOR SALONU

20.10.2011 PERŞEMBE 18:30 ÖRNEK KOLEJ SP.KL. – TOFAŞ SP.KL. KÜÇÜK ERKEK A GRUBU 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU
20.10.2011 PERŞEMBE 20:00 YÜNES SP.KL. – ELİT AKADEMİ SP.KL. KÜÇÜK ERKEK C GRUBU 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU

20.10.2011 PERŞEMBE 19:00 GEMLİK GÜCÜM SP.KL. – ORHANGAZİ GENÇLİK SP.KL. YILDIZ ERKEK B GRUBU 1.DEVRE GEMLİK SPOR SALONU

21.10.2011 CUMA 18:30 OKSİJEN GENÇLİK SP.KL. – İNEGÖL ÇARŞI SP.KL. YILDIZ ERKEK B GRUBU 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU
21.10.2011 CUMA 20:00 YÜNES SP.KL. – NİLÜFER EĞT.KUR.SP.KL. YILDIZ ERKEK C GRUBU 1.DEVRE ÇEKİRGE SPOR SALONU

21.10.2011 CUMA 19:00 MUDANYA GENÇLİK SP.KL. – FASTLİNE SP.KL. YILDIZ ERKEK C GRUBU 1.DEVRE MUDANYA SPOR SALONU

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.