BURSA OKSİJEN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

Merhabalar, Oksijen Gençlik Spor Kulübü olarak bugüne kadar yaptığımız faaliyetlerimizde, insanı merkeze alarak, sporcularımız hem fiziksel hem de ruhsal gelişimi özenle takip edip başladıkları noktadan daha ileriye gelişme göstermeleri için gayret sarf ettik. Bugün geriye dönüp baktığımızda bu anlamda attığımız adımların isabetli olması bizleri mükemmeli yakalama yolunca daha istekli kılmaktadır.

Oksijen Gençlik Spor Kulübü kuruluş felsefesinde, önce kaliteli hizmeti ön plana alan bir anlayışla yola çıkmıştır. Öğrencilerimiz için antreman sahalarını ve ekipmanlarını özenle seçiyoruz, yine öğrencilerimiz arasında sosyal ilişkilerinin gelişmesi için paylaşma günleri düzenlemekteyiz. Başarı ile gerçekleşen paylaşma günlerinde öğrencilerimiz paylaşmanın hazzını yaşayıp, bir başkası için bir şeyler yapabilmenin verdiği gururu yaşamaktadırlar. Faaliyetlerimiz kapsamında öğrencilerimiz ve aileleri ile sık sık görüşmeler yaparak, çocukların gelişim peryotlarını paylaşıp, görülen eksikliklerin giderilmesi için ortak tavırlar belirliyoruz. Spor kulübü , okul, aile ve öğrencilerimiz arasında kurduğumuz güçlü diyalog neticesinde, öğrencilerimize dair aldığımız veriler doğru yolda ilerlediğimizin net göstergesi olmaktadır.

Günümüz koşullarında gençler için var olan tuzakları dikkatle takip etmekteyiz. Bu tür tuzakların ilköğretim seviyesine kadar inmiş olması dikkate alınması gereken önemli bir husustur. Spor kulüpleri, öğrencilerimizin bu tür tuzaklara düşmesini engelleyecek çok önemli kurumlar olarak ön plana çıkmasını sağlamaktadır. Bizler bu pencereden bakarak gençlerimizi Oksijen Gençlik Spor kulübünün sıcacık çatısından altında toplayarak, ailelerin güvenle çocuklarını teslim ettiği bir kurum olmaya devam edeceğiz.

Bizler, ortak akıla son derece önem veriyoruz, bu anlamda si değerleri basketbol severlerin, öğrencilerimizin ve velilerimizin önerilerine sonuna kadar açığız, yarınla umutla bakıyoruz, sizlerle umutlu dolu günlerle ulaşmak dileğiyle…

Ali Kemal

Kulüp Başkanı

Bursa basketbolunun yeni soluğu olan Oksijen spor Kulübü Minik, Küçük takımları uyum içinde antrenörler gözetiminde çalışıyor.

Sosyal Ağlarda Paylaşın

“BURSA OKSİJEN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ” için 211 cevap

 1. alperen dedi ki:

  Hızla Büyüyen Bir Takımız Başarılarımızın Devamını Dilerim

 2. Efe Gökçe dedi ki:

  OKSİJEN SPOR KULUBÜNDE YAKLASIK 3 SENEDİR OYNUYORUM HİÇ BİR KÖTÜ DAVRANIS , KÖTÜ SÖZCÜKLER DUYMADIM HEP GÜLER YÜZLÜLER HEP DE BÖYLE KALSINLAR ..

 3. adem kara dedi ki:

  BASARILARINIZ DEVAMINI DİLİYORUM

 4. Hüseyin Avcığlu dedi ki:

  ben oksijen kulübünde yaklaşık 4 senedir oynuyorum liglere çıkıyorum ve hepsini ben ordaki hocalarıma borçluyum :)

 5. CEREN dedi ki:

  ben de yeni kayıt oldum bugün kayıt oldum artık ben de sizin gibi basketbolcu olmak istiyorum ve ALLAH izin verirse başarılı bir sporcu olacağıma eminim sevgilerle CEREN <3

 6. Ali Kemal dedi ki:

  Hosgeldin Ceren kızım.

 7. Koç, 2015 yılında erkekler için basket seçmesine gelmediniz…

  OKSIJEN SPOR. A. SELAMLAR.

  KOÇ EN YAKIN ZAMANDA AKPINARA. GELİPTE. 5/G. Sınıfına gelmenizi rica ederim

 8. ibrahim Çavlı dedi ki:

  Sana her şey yakışır hocam .Çünkü sen Bursa Basketboluna çok emek harcayan Basketbol Antrenörüsün.Yüreği kalbi temiz insanlar bulmak zor bu devirde .Sen böyle birisin.iyi ki seni tanımışım.İyi ki senin gibi dürüst bri Antrenör arkadaşım var.Yolun açık olsun hocam .Elimden gelen olursa her zaman yanındayım, her türlü desteğe varım .Başarılar hocam kolay gelsin

 9. Akif dedi ki:

  Bursa Basketbol Camiasının gurur duyması gerektiği bir kulüp şuanda uzun soluklu bir alt yapı organizasyonu yapan ve amacı türk basketboluna ahlaklı saygılı ve bilgili hem antrenör hemde oyuncu yetiştirmek konusunda çok başarılı işler çıkaran değerli Ali Kemal ARSLAN hocama saygı ve sevgilerimi iletiyorum.
  Eğer ki bursa oturuyor ve basketbol olarak ileride bu sporun içerisinde kalıp birşeyler yapmak istiyorsan eğer hiç düşünmeden hemen antremanlara katılmasın ve kulüp içindeki antrenörlerin hepsının tek tek antremanına girmenizi tavsıye edıyorum.Hepsinden ögreneceginiz çok şey var.

 10. Mehmet dedi ki:

  Bursa Basketbolu için elinden gelen heşeyi yapan bir insan ile tanışmak bizleri mutlu etmiştir.TOFAŞ SPOR kulübü ile yapılan anlaşma sonrasında salonlarındaki eğitimlerin daha da yukarı çıkması ile her geçen gün birbirinden farklı harika antreman metodları için değerli antrenörümüz Ali Kemal Arslan a ne kadar teşekkür etsek azdır.Her sporcunun bu eğitimleri alması gereliyor. Her zaman sporcusunun antrenorunun yanında ve iç içedir .
  Sadece izleyin Bursa’da ve tüm türkiyede OKSİJEN SPOR ismini herkes ilerleyen zaman diliminde çok güzel projeler ve takımları ile göreceginden hiç şüphemiz yokk.
  Değerli hocama çalışma hayatında başarılar diliyorum…

 11. Osman dedi ki:

  Değerli abim Ali Kemal Arslan bugün sizlerin facebok adresınızden takımlarınızın kupalar aldıgını görmek beni çok mutlu etmiştir. Başladığın ilk yıldan itibaren Bursa basketboluna etkilerin çok fazladır.En büyüğü Bayanlarda olmak kaydıyla. Yeni bir anlaşma yapmışsınız Tofaş kulübü ile Bursanın tek liderinin yanında sana güveniyor olması birkaç yıl içerisinde birçook başarılar gelecegınden şüphemiz yoktur.
  Sevgiyle kalın…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.