BURSA BASKETBOL HAKEMLERİ VE GÖZLEMCİLERİ DERNEĞİ ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİ

Bursa Basketbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Başkan Mustafa YILDIRIM ve üyeler Ertuğrul ATAK, Alparslan KARA, Günay YAYLI ve Can ATSÜREN Bursa Gençlik Hizmetleri ve İl Spor Müdürü Dr. Süleyman ŞAHİN’i makamında ziyaret etti.

Söze Başkan Mustafa YILDIRIM başlayarak; ŞAHİN’in Bursa’nın yetiştirdiği değerli isimlerden biri olması ve aynı zamanda Sporun içinden gelmesi, Bursa’yı ve Bursa Spor potansiyelini tanıması, spor alanında ve yönetimde akademik kariyer sahibi olması, genç ve dinamik olması gibi vasıfları kendisinde barındıran ŞAHİN’in, Bursa Gençlik Hizmetleri ve İl Spor Müdürü olarak atanmasını büyük bir sevinç ve mutlulukla karşıladığını söyledi.

Başkan ve yönetim kuruluna ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sunan ŞAHİN, daha önce Bursa’daki sportif çalışmalarda kaşılaştıklarını, Bursa’yı ve Spor Tabanını tanımaları, bilmeleri birlikte spor hizmeti sunmalarında hız ve avantaj sağlayacağını belirtti. Sporda dayanışmanın, elbirliğinin bir avantaj olduğunu, bu da hizmet verimliliğini arttıracağını bildirdi. Basketbol branşında Bursanın Türkiye Kupasını almış bir şehir olduğunu belirterek, Nilüfer İlçesinde planlanan 7500 seyirci kapasiteli Spor Salonunun inşaat çalışmalarının önümüzdeki aylarda başlayacağını müjdeleyerek, “Böylelikle Uluslararası Musabakaların Bursa’da yapılmasının önünde hiç bir engel kalmayacak, zaten şehrimiz 1. ligde var olan Renaul, Tofaş gibi takımlarıyla bunu çoktan hak ettiğini ıspatlamıştır”, şeklinde konuştu.

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.