BOGDAN TANJEVIC : TÜRKİYE MADALYA İÇİN SAVAŞACAK

Türkiye A Milli Erkek Basketbol Takımı Eski Başantrenörü Bogdan Tanjevic, Salı günü gerçekleşen Eurobasket 2017 Kura Çekiminin ardından ülkemizin içinde bulunduğu grubu ve Milli Takımımızı değerlendirdi.
Röportajın videosunu izlemek için tıklayınız.Eurobasket 2017 ilk aşaması için rakipleri Büyük Britanya, Rusya, Sırbistan, Letonya ve Belçika olan A Milli Erkek Basketbol takımımızın grubunun her grup gibi oldukça zor olduğunu dile getiren Tanjevic, Millilerin çok iyi hazırlanmaları gerektiğini ifade etti:

“Tüm gruplarda çok çok zor mücadeleler olacak. Milli Takım oldukça iyi hazırlanmalı, onları kolay bir süreç beklemiyor.  Her grubun içinde mücadele eden takımlara aynı derecede problem yaratacağını düşünüyorum. Tüm takımın sağlıklı ve iyi hazırlanmış olması en önemli hususlar. Bunların dışındaki her detay biraz da şans işi.”

Türkiye’nin çok güçlü bir ekip olduğuna da dikkat çeken Bogdan Tanjevic, Millilerin madalya için mücadele vereceğini düşündüğünü söyledi:

“Türkiye grup maçlarında başarı elde etmek ve final yolunda ilerlemek için oldukça güçlü bir takım ve madalya adına savaşmak içim yeterince sağlam bir ekip…”

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.