BANVİT BASKETBOL KULÜBÜ YENİ YILI KUTLADI

2010 yilbasi

Banvit Basketbol Kulübü, düzenlenen Christmas gecesinde bir araya geldi. Oldukça neşeli geçen organizasyonda herkes birbirinin yeni yılı kutlarken, daha başarılı bir 2010 yılı için dileklerde bulunuldu.

24 Aralık Perşembe akşamı Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu Tesisleri’nde gerçekleştirilen organizasyona Beko Basketbol Ligi’nde mücadele eden Banvit BK ve Türkiye Basketbol 2. Ligi’nde mücadele eden Genç Banvitliler BK’nın yerli-yabancı sporcuları, teknik ve idari kadroları ile Kulüp personeli biraraya geldi. Ayrıca Banvit A.Ş. Kurucusu Vural Görener ve Banvit Basketbol Kulübü Başkanı Özkan Kılıç eşleri ile birlikte geceye katılırken, Banvit A.Ş.’nin yöneticileri de düzenlenen organizasyonda yer aldı. Oldukça neşeli geçen gecede sporculara, çalışan personele ve çocuklarına Kulüp Yönetimi tarafından çeşitli hediyeler dağıtıldı.

Gecede birer konuşma yapan Banvit A.Ş. Kurucusu Vural Görener ve Banvit Basketbol Kulübü Başkanı Özkan Kılıç, yeni yıl kutlamasında bulunurken, Kulüp’ün her kademesinde çalışan ve emek veren her personelin 2010 yılını çok daha başarılı geçirmesi için temennilerde bulundular. Ayrıca tüm sporcular ve personel Banvit’te olmaktan dolayı mutluluklarını dile getirirlerken, yeni yılın hep birlikte daha başarılı geçmesi için dileklerde bulundular.

Tüm personelin dayanışma içinde olduğu gözlenen gece, yapılan konuşmaların ardından hediyelerin dağıtılmasıyla sona erdi.

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.