BANVİT BASKETBOL KULÜBÜ’NÜN 2010 TAKVİMİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Banvit kapak
Banvit Basketbol Kulübü sosyal alandaki etkinliklerini bu kez hazırladığı 2010 yılı takvimine taşıdı. Titiz bir çalışma sonucu azırlanan takvim beğenilerek büyük ilgi topladı.

Banvit’in “Kızlar Banvit’le Okula” projesini desteklemek üzere Aralık ayı içinde yapılan takvim çalışmasında Banvit Basketbol Kulübü’nün A takımında görev alan oyuncular yer aldı. Profesyonel bir ekiple yapılan tasarım, grafik ve fotoğraf çalışmaları sonucunda ilginç ve renkli kareler ortaya çıktı. Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu Tesisler’nde yapılan çekimler oldukça neşeli ve keyifli anlara sahne olurken, sözkonusu proje kapsamındaki kız öğrenciler de çekimlerdeki doğallıkları ve gözlerindeki eğitim sevgisiyle dikkat çektiler.

Proje kapsamında halen 100 kız öğrenci eğitimle ilgili mali ihtiyaçları yanında sosyal anlamda da destekleniyor ve düzenlenen aktivitelerle kişisel gelişimlerine de katkıda bulunulması hedefleniyor.

Takvimler Banvit Basketbol Kulübü’nde satışa sunuldu. Elde edilecek gelirler ise Çağday Yaşamı Destekleme Derdeği (ÇYDD) Bandırma Şubesi’ne bağış olarak aktarılacak.

Banvit Basketbol Kulübü Genel Menajeri Turgay Çataloluk; “Kulüp olarak her yıl takvim hazırladıklarını belirterek, bu yıl ki takvimde Banvit’in bu projesine destek verdik. Çekimler oldukça keyifli geçti. Böyle bir projenin içerisinde yer almaktan dolayı gururluyuz” dedi.

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.