BANVİT , BANDIRMA PROTOKOLÜ İLE YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ

Banvit ve Bandırma Kırmızı Basketbol Kulübü yöneticileri, teknik ekibi ve oyuncuları Banvit Eğitim Kampı’nda düzenlenen mangal partisinde bir araya geldi. Banvit’in sosyal tesislerinde gerçekleşen partiye Bandırma Kaymakamı Tuncay Sonel, İlçe Emniyet Müdürü Ali Haydar Kılıç, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Murat Yılık ile Banvit A.Ş.Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Görener, Banvit A.Ş.Genel Müdürü Turgut Görener, Banvit BK Başkanı Özkan Kılıç ve Banvit BK Sportif Direktörü Turgay Çataloluk da katıldı.

Bandırma Kaymakamı Tuncay Sonel, İlçe Emniyet Müdürü Ali Haydar Kılıç ve İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Murat Yılık Banvit Basketbol Kulübü oyuncuları ile yakından ilgilendi. Bandırma Protokolü oyuncularla bol bol sohbet ederken genç oyunculara da öğütlerde bulundular.

Bandırma Kaymakamı Tuncay Sonel favori gördüğü oyuncu Dominique Johnson, İlçe Emniyet Müdürü Ali Haydar Kılıç A.J.Slaughter ile İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Murat Yılık ise beğendiği ve favori gördüğü oyuncular Adrien Moerman ve A.J.Slaughter ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Banvit’in başarılı oyuncularından Nusret Yıldırım’ın da doğum gününe denk gelen mangal partisinde kendisine özel olarak hazırlanan pastayı kesen Nusret daha sonra teknik ekip ve takım arkadaşlarına ikram etti. Oldukça keyifli geçen organizasyon fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

6109

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.