ANADOLU EFES OYUNCULARI , MARMARA FORUM’DA İMZA GÜNÜNE KATILIYOR

Anadolu Efes Spor Kulübü’nün başarılı basketbolcuları, Marmara Forum ile Anadolu Efes arasındaki partnerlik anlaşmasının yenilenmesi kapsamında, 26 Kasım Cumartesi günü gerçekleştirilecek İmza Günü’nde taraftarlarla bir araya gelecek. Marmara Forum’un giriş katında düzenlenecek etkinlikte basketbolseverler, hayranı oldukları oyuncular ile hatıra fotoğrafı çektirip imzalarını alabilecek ve onlarla sohbet etme imkanı bulabilecek. Anadolu Efes Spor Kulübü maskotu Çaylak’ın da yer alacağı etkinlikte, taraftarları benzersiz bir deneyim bekliyor.

2016-2017 sezonu başından itibaren gerçekleştirdiği etkinliklerle taraftarlarını mutlu eden Anadolu Efes Spor Kulübü, 26 Kasım Cumartesi günü tüm basketbolseverlerin katılımına açık olacak bir İmza Günü düzenleyecek.

Kulüp partnerlerinden Marmara Forum’un giriş katında düzenlenecek etkinlikte yıldız basketbolcular, taraftarlarla bir araya gelecek.

Kulüp maskotu Çaylak da taraftarlarla vakit geçirecek
Basketbolseverlerin eşsiz bir gün yaşayacakları İmza Günü’nde kulüp maskotu Çaylak da özel performanslarıyla birlikte etkinliğin eğlence dozunu artıracak.

Anadolu Efes taraftarları aynı zamanda Kahve Dünyası yanında açılacak olan Euroleague Store’da hem Turkish Airlines Euroleague hem de Anadolu Efes Spor Kulübü’nün lisanslı ürünlerini satın alabilecekler.

2016-2017 sezonu kombineleri TIXBOX gişesinde olacak
Turkish Airlines Euroleague’in 11. haftasında 9 Aralık Cuma günü Anadolu Efes ile Barcelona Lassa arasında oynanacak olan karşılaşmanın biletleri ve Anadolu Efes’in 2016-17 sezonu kombineleri de İmza Günü’ne özel olarak açılacak olan TIXBOX gişesinde taraftarlar için satışta olacak.

Basketbolseverleri Marmara Forum’da keyifli bir Cumartesi günü bekliyor…

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.