AKTAŞ-1’DEN YILDIZ SPORCULARA ÇEVRE EĞİTİM DESTEĞİ

Aktaş – 1 Lojistik Genel Müdürü Faik AKTAŞ Sponsorluğunu yaptığı Gemlik Gücüm Spor Yıldız Takımının duyarlı bireyler olabilmesi için çevre eğitimi bilgilendirme desteği verdi.

Etkinliği düzenleyen Aktaş-1 Genel Müdür yrd.Nuray ERYİĞİT ‘’ Genel Müdürümüz Faik Bey yıldız sporcuların spor ve ders dışında kişisel gelişimlerini destekleyen, iş bölümü ve takım çalışmasına yatkınlıklarına katkıda bulunan, çalışacağı sektörlerde çevre yararını gözeterek tarafsız ve etik kararlar almasını öğütleyen duyarlı bireyler yetişmesi için elinden gelen desteği vermesi Gemlik adına iyi bir şeyler yağdığının göstergesi Aktaş-1 olarak’ da Gemlik’te faaliyet gösteren kurumsal firmalarında çocuklarımız için ellerinden gelen desteği vermeleridir.’’ İfadelerini kullandı.

Gemlik Gücüm Spor Basın sözcüsü Ömer Gümüş Aktaş-1 yapmaya çalıştığı etkinliğin çok başarılı olduğu düşüncesindeyim ve sporcularımızın çevreye duyarlı bireyler olmaları konusunda verdiği destek Gemlik adına güzel düşünülmüş bir projedir ‘’İfadelerini Kullandı.

Prof. Dr. Mehmet EKİNCİ tarafından Çevre, ekoloji, doğal yaşamı koruma ve iyileştirme, çevre duyarlılığını arttırma, çevre bilincini uyandırma, gönüllü faaliyetlere yönlendirme, çevre yararı gözeterek yapılan projelere yönelme ve öncülük etme amaçlarını güderek sporcuların ilgi alanları ve/veya üzerine öğrenim gördükleri meslek kolları için çevreye duyarlı bakış açısıyla entegre seçeneklerin, son gelişmelerin ve uygulamaların gerek yerinde görülmesi gerekse alanında uzman kişilerin yol göstericiliğinde aşama kaydetmesini sağlayan bilginin beceriye dönüştüğü aktiviteler ve projelere katılmalarını sağlamak amaçlı söyleşi yaptı.

Sosyal Ağlarda Paylaşın

“AKTAŞ-1’DEN YILDIZ SPORCULARA ÇEVRE EĞİTİM DESTEĞİ” için bir cevap

  1. Melih AYDINCI dedi ki:

    Çocukalrımız için çok önemli sorunlardan birine destek olmak çok güzel teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.