AKRAN’DAN GENÇLERE YATIRIM

Türkiye Basketbol 3.liginde ve yerel liglerde mücadelesini sürdüren, yaptığı sosyal sorumluluk projeleri ile dikkatleri üzerine çeken Gemlik ekibi Gücümspor, gücüne güç katmak için aralıksız çalışıyor.Bu bağlamda Gemlik Gücümspor, yeni operasyonel yöntemler sayesinde, kaliteli ve yenilikçi servisleri ile birinci sınıf bir dünya şirketi olmayı hedefleyen ve hedefleri arasına genç sporculara destek olma ilkesini de ekleyen Akran Nakliye ile ortak çalışma projeleri üretecek.

Akran Nakliye Genel Müdürü Ayhan KORKMAZ, yapılan toplantının ardından “İlçemizi profesyonel ve yerel liglerde en iyi şekilde temsil eden Gemlik Gücüm Spor’a mevcut başarılarını devam ettirebilmek ve yeni başarılar kazandırabilmek adına neler yapabileceğimiz konusunda kulüp yetkilileri ile çeşitli görüşmeler yaptık. Vardığımız mutabakat neticesinde Gemlik Gücüm Spor Genç takımına destek olarak geleceğin milli sporcularını yetiştirmek ve ilçemizi profesyonel liglerde temsil edecek takımın iskeletini oluşturabilmek adına elimizi taşın altına koymaya karar verdik. Genç sporcularımızın eğitimlerini aksatmadan daha sağlıklı spor yapabilmeleri için üzerimize düşen görevleri yerine getireceğiz. Gençlerimizi yalnız bırakmayarak eksikliği duyulan bu misyonu yerine getirmek İlçemiz ve Türk sporu adına önemli bir olgudur” ifadelerini kullandı.

Gemlik Gücüm Spor Genç Takımı, Bursa yerel liglerde mücadelesini daha üst seviyelere taşıyarak kendilerine rol model olan A Takım kadrosuna katılma hedeflerine Akran Nakliye’nin desteği ile artık daha yakınlar.

Gemlik Gücüm Spor Altyapı Antrenörü Sabri SELÇUK, yaptığı açıklamada “40 yılı aşkın spor geçmişimde gençlere hep destek oldum. Onların milli takımlarda ve profesyonel liglerde boy göstermeleri beni hep gururlandırmıştır. Sorumluluklarını bilen kurumsal firmaların, sağladıkları maddi imkânlar doğrultusunda, zorluklar arasında spor yapmaya çalışan genç nesillere destek olmaları çok güzel ve anlamlı katkılardır. Bu doğrultuda Sayın Ayhan KORMAZ’a, gençlerimize destek olarak başarılı bireyler yetişmesini amaçlayan bu sosyal sorumluluk projesine katkıları basketbol ve ilçemiz adına önemli gelişmelerdir.Kendilerini, çevreye ve insana duyarlı gören tüm kurumsal firmaların, sayın Ayhan Korkmaz’ı örnek alarak benzer projelerde bulunması hem Türk Sporuna hem de sosyal yaşama önemli katkılar sağlayacaktır.Bu çalışmalara yerel ve ulusal basının da önemli katkı sağladını vurlamak isterim. ” ifadeleri kullandı.

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.