AHMET ÇAKI”EVİMİZDE HER MAÇA KAZANMAK İÇİN ÇIKIYORUZ”

ahmet-caki

Beko Basketbol Ligi’nde mücadele eden Erdemirspor’da, antrenör Ahmet Çakı, ”Evimizde oynadığımız her maçta kazanmak için sahaya çıkıyoruz” dedi.

Ahmet Çakı, hafta sonunda Erdemir Spor Salonu’nda yapacakları Mersin Büyükşehir Belediyesi maçının zor geçeceğini söyledi.
Rakiplerinin son 3 haftada yakaladığı çıkışla iyi bir takım olduğunu gösterdiğini belirten Çakı, şöyle konuştu: ”Yabancı oyuncularıyla birlikte zaten güçlü kadroya sahip olan Mersin Büyükşehir Belediyesi, ligin en kaliteli takımları arasında yer alıyor. Normal şartlarda da zor geçeceğine inandığımız bu karşılaşmayı, rakibimizin son haftalardaki çıkışı nedeniyle daha da önemsiyoruz. Biz de evimizde oynadığımız her maçta kazanmak için sahaya çıkıyoruz. Seyircimizin desteğiyle bunu başaracağımıza inanıyorum. Zorlu geçecek karşılaşmada seyircinin zevkli bir karşılaşma izleyeceğini tahmin ediyorum.”

Hafta içinde grip rahatsızlığı geçiren Ümit, Serhan ve Erdal’ın sağlık durumlarının iyi olduğunu belirten Çakı, cezalı oyuncularının ise bulunmadığını bildirdi.

kaynak:AA

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.