31 EKİM – 6 KASIM 2015 / BURSA YEREL LİG MAÇ PROGRAMI

TARİH GÜN SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ MAÇ KODU SALON
10/31/2015 CUMARTESİ 14:00 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SP.KL. & MERSİN ÜNİVERSİTESİ TKB2L 2BA1889 YILDIRIM ŞAHİN BAŞOL SPOR SALONU
10/31/2015 CUMARTESİ 10:00 FİNAL GENÇLİK SP.KL. & NİLÜFER BELEDİYE SP.KL. YILDIZ ERKEK A GRUBU YE1DV006 TOFAŞ SPOR SALONU
10/31/2015 CUMARTESİ 11:30 BURSA SPOR & BURSA BASKET SP.KL. GENÇ ERKEK A GRUBU GE1DV020 TOFAŞ SPOR SALONU
10/31/2015 CUMARTESİ 18:00 BURSA SPOR & MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE TB2L 3EA311 TOFAŞ SPOR SALONU
11/2/2015 PAZARTESİ 18:30 NİLÜFER KOLEJİ SP.KL. & FASTLİNE SP.KL. YILDIZ ERKEK B GRUBU YE1DV017 TOFAŞ SPOR SALONU
11/2/2015 PAZARTESİ 20:00 UĞUR BÖCEĞİ SP.KL. & İNEGÖL ÇARŞI SP.KL. GENÇ ERKEK C GRUBU GE1DV040 TOFAŞ SPOR SALONU
11/2/2015 PAZARTESİ 18:30 BÇSK OLİMPİA SP.KL. & GÜRSU GENÇ.HİZ.SP.KL. KÜÇÜK ERKEK C GRUBU KE1DV036 ÇEKİRGE SPOR SALONU
11/2/2015 PAZARTESİ 20:00 BÇSK OLİMPİA SP.KL. & OKSİJEN GENÇLİK SP.KL. GENÇ ERKEK C GRUBU GE1DV039 ÇEKİRGE SPOR SALONU
11/2/2015 PAZARTESİ 19:00 ORHANGAZİ BELEDİYE SP.KL. & TUNÇSİPER OKULLARI SP.KL. KÜÇÜK ERKEK B GRUBU KE1DV021 ORHANGAZİ SPOR SALONU
11/3/2015 SALI 18:00 TOFAŞ SP.KL. & ORHANGAZİ BELEDİYE SP.KL. GENÇ ERKEK A GRUBU GE1DV004 TOFAŞ SPOR SALONU
19:30 İL-ADAY-KLASMAN HAKEM EĞİTİMİ – TEKİN ÖZÜBİR TOFAŞ SPOR SALONU
Konu : 24 SANİYE
11/4/2015 ÇARŞAMBA 18:30 NİLÜFER BELEDİYE SP.KL. & ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP.KL. KÜÇÜK ERKEK D GRUBU KE1DV051 TOFAŞ SPOR SALONU
11/4/2015 ÇARŞAMBA 20:00 OSMANGAZİ BELEDİYE SP.KL. & AHMET ERDEM SP.KL. KÜÇÜK ERKEK C GRUBU KE1DV031 TOFAŞ SPOR SALONU
11/4/2015 ÇARŞAMBA 18:30 ANADOLU ASYA SP.KL. & NİLÜFER KOLEJİ SP.KL. GENÇ ERKEK B GRUBU GE1DV023 ÇEKİRGE SPOR SALONU
11/4/2015 ÇARŞAMBA 20:00 BÇSK OLİMPİA SP.KL. & MY SP.KL. KÜÇÜK ERKEK C GRUBU KE1DV032 ÇEKİRGE SPOR SALONU
11/4/2015 ÇARŞAMBA 19:00 İNEGÖL ÇARŞI SP.KL. & FASTLİNE SP.KL. GENÇ ERKEK C GRUBU GE1DV037 İNEGÖL SPOR SALONU
11/4/2015 ÇARŞAMBA 19:00 ORHANGAZİ BELEDİYE SP.KL. & CAN ALTINTIĞ SP.KL. KÜÇÜK ERKEK B GRUBU KE1DV026 ORHANGAZİ SPOR SALONU
11/5/2015 PERŞEMBE 19:00 ORHANGAZİ GENÇ.SP.KL. & BURSA ERDEMLİ SP.KL. GENÇ ERKEK B GRUBU GE1DV022 ORHANGAZİ SPOR SALONU
11/6/2015 CUMA 18:30 MY SP.KL. & OSMANGAZİ BELEDİYE SP.KL. KÜÇÜK ERKEK C GRUBU KE1DV034 ÇEKİRGE SPOR SALONU
11/6/2015 CUMA 20:00 AHMET ERDEM SP.KL. & İNEGÖL BELEDİYE SP.KL. KÜÇÜK ERKEK C GRUBU KE1DV035 ÇEKİRGE SPOR SALONU
11/6/2015 CUMA 19:00 KARACABEY BELEDİYE SP.KL. & OKSİJEN GENÇLİK SP.KL. KÜÇÜK ERKEK D GRUBU KE1DV050 KARACABEY SPOR SALONU
11/6/2015 CUMA 19:00 MKP BELEDİYE SP.KL. & GÜRSU GENÇ.HİZ.SP.KL. YILDIZ ERKEK C GRUBU YE1DV037 MKP SPOR SALONU

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.