24-30 EKİM 2015 / BURSA YEREL LİG MAÇ PROGRAMI

10/24/2015 CUMARTESİ 14:00 MUDANYA BLD.DİNÇ ORMAN GENÇLİK TKB2L 2BA1753 MUDANYA SPOR SALONU
10/24/2015 CUMARTESİ 14:30 TOFAŞ SP.KL. BURSA KOLEJLİLER SP.KL. KÜÇÜK ERKEK A GRUBU KE1DV003 ÇEKİRGE SPOR SALONU
10/24/2015 CUMARTESİ 16:00 OSMANGAZİ BELEDİYE SP.KL. MG SP.KL. YILDIZ ERKEK A GRUBU YE1DV005 ÇEKİRGE SPOR SALONU
10/24/2015 CUMARTESİ 17:30 MG SP.KL. NİLÜFER KOLEJİ SP.KL. KÜÇÜK ERKEK B GRUBU KE1DV016 ÇEKİRGE SPOR SALONU
10/25/2015 PAZAR 16:30 MKP ÇİMEN SP.KL. KARACABEY BELEDİYE SP.KL. KÜÇÜK ERKEK D GRUBU KE1DV046 ÇEKİRGE SPOR SALONU
10/25/2015 PAZAR 18:00 NİLÜFER BELEDİYE SP.KL. ÇAKIR EĞİTİM SP.KL. KÜÇÜK ERKEK D GRUBU KE1DV047 ÇEKİRGE SPOR SALONU
10/25/2015 PAZAR 19:30 ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP.KL. OKSİJEN GENÇLİK SP.KL. KÜÇÜK ERKEK D GRUBU KE1DV048 ÇEKİRGE SPOR SALONU
10/26/2015 PAZARTESİ 18:30 MKP ÇİMEN SP.KL. BURSA GAZ EGD SP.KL. YILDIZ ERKEK B GRUBU YE1DV018 ÇEKİRGE SPOR SALONU
10/26/2015 PAZARTESİ 20:00 AHMET ERDEM SP.KL. GEMLİK SP.KL. YILDIZ ERKEK D GRUBU YE1DV054 ÇEKİRGE SPOR SALONU
10/26/2015 PAZARTESİ 19:00 İNEGÖL BELEDİYE SP.KL. GÜRSU GENÇ.HİZ.SP.KL. KÜÇÜK ERKEK C GRUBU KE1DV033 İNEGÖL SPOR SALONU

 

10/27/2015 SALI 19:00 ORHANGAZİ BELEDİYE SP.KL. BURSA ERDEMLİ SP.KL. YILDIZ ERKEK D GRUBU YE1DV052 ORHANGAZİ SPOR SALONU
10/28/2015 ÇARŞAMBA 19:00 TOFAŞ AKHİSAR BELEDİYE TBL 2EA2227 TOFAŞ SPOR SALONU
10/28/2015 ÇARŞAMBA 18:30 NİLÜFER BELEDİYE SP.KL. BURSA SPOR GENÇ ERKEK A GRUBU GE1DV006 ÇEKİRGE SPOR SALONU
10/28/2015 ÇARŞAMBA 20:00 ANADOLU ASYA SP.KL. BÇSK OLİMPİA SP.KL. YILDIZ ERKEK B GRUBU YE1DV016 ÇEKİRGE SPOR SALONU
10/29/2015 PERŞEMBE 16:00 GÜCÜM KEPEZ BELEDİYE TB2L 3EA305 GEMLİK SPOR SALONU
10/30/2015 CUMA 14:30 FİNAL OKULLARI SAKARYA BŞB. TBL 2EA2232 FİNAL OKULLARI SPOR SALONU
10/30/2015 CUMA 18:30 BURSA SPOR OKSİJEN GENÇLİK SP.KL. YILDIZ ERKEK D GRUBU YE1DV053 TOFAŞ SPOR SALONU
10/30/2015 CUMA 20:00 ELİT AKADEMİ SP.KL. UĞUR BÖCEĞİ SP.KL. GENÇ ERKEK C GRUBU GE1DV038 TOFAŞ SPOR SALONU
10/30/2015 CUMA 18:30 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SP.KL. BURSA KOLEJLİLER SP.KL. KÜÇÜK ERKEK A GRUBU KE1DV005 ÇEKİRGE SPOR SALONU
10/30/2015 CUMA 20:00 BURSA GAZ EGD SP.KL. ANADOLU ASYA SP.KL. YILDIZ ERKEK B GRUBU YE1DV020 ÇEKİRGE SPOR SALONU
10/30/2015 CUMA 19:00 İNEGÖL ÇARŞI SP.KL. FASTLİNE SP.KL. GENÇ ERKEK C GRUBU GE1DV037 İNEGÖL SPOR SALONU

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.