2 NİSAN 2016 C.TESİ GÜNÜ / İSTANBUL ALTYAPI MAÇ SONUÇLARI

02.04.2016 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.

09:30 İSTANBUL ANKA (72) – (38) BEŞİKTAŞ AKADEMİ (GE AL AGR AVR)

11:00 BAKIRKÖYSPOR (58) – (39) ANKA BASKETBOL AKD (GE AL BGR AVR)

12:30 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER (31) – (41) GAZİOSMANPAŞA BASKETBOL (GE AL EGR AVR)

14:00 FLORYA ELİT (68) – (83) FESA (YE YL ÇF)

15:30 BOSNA BASKET (52) – (74) UPS (GE YL ÇF)

17:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ (56) – (63) FENERBAHÇE (GK SL FNL GR)

02.04.2016 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.

09:30 GELECEK NESİL GSK (68) – (72) YEF (GE AL EGR AVR)

11:00 BORUSAN OTOMOTİV ZNK İÖO (60) – (22) BAYRAMPAŞA TUNA İÖO (GE AL EGR AVR)

12:30 FATİH VATAN (45) – (37) ALTINOVA (GE AL AGR AVR)

02.04.2016 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.

10:00 YILDIRIMSPOR GSK (42) – (70) ZEYTİNBURNU KURTULMUŞ (GE AL AGR AVR)

11:30 GÜNGÖREN GENÇLİK (32) – (60) BAHÇEŞEHİR S. DEMİREL İÖO (GE AL AGR AVR)

13:00 OLYMPİAKENT (27) – (51) AVCILAR ÇAĞDAŞLAR (GE AL AGR AVR)

14:30 VEFA (49) – (76) PERTEVNİYAL LİSESİ (GE AL CGR AVR)

16:00 KARAGÜMRÜK (35) – (76) CENNET (GE AL EGR AVR)

17:30 İSTANBUL UFUK KOLEJİ (0) – (20) DEV ADAMLAR (YE AL BGR AVR)

02.04.2016 CUMARTESİ İKİTELLİ SPOR KOMP.

13:00 SİLİVRİ AKADEMİ (64) – (34) ATABEY SPOR KULÜBÜ (GE AL EGR AVR)

14:30 BAYRAMPAŞA ATLETİK (42) – (22) ÇATALCA BASKETBOL (KE AL BGR AVR)

16:00 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL (44) – (45) YILDIRIM BOSNA (KE AL DGR AVR)

17:30 FYL (38) – (43) RÜZGAR SPOR KULÜBÜ (GE AL CGR AVR)

02.04.2016 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.

11:30 PAŞABAHÇE (73) – (42) ACARLAR (GE AL AGR ASYA)

13:00 GELECEĞİN YILDIZLARI (47) – (39) ARMADA (GE AL AGR ASYA)

14:30 İTO (85) – (45) SELİMİYE (GE YL ÇF)

16:00 UNİBASKET (55) – (78) ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ (YE YL ÇF)

17:30 KIZILTOPRAK (73) – (75) İSTANBUL DSİ (GE YL ÇF)

02.04.2016 CUMARTESİ YAKACIK

10:00 DOĞA KOLEJİ (52) – (45) ÜSKÜDAR MARMARA (GE AL BGR ASYA)

11:30 POTANIN ASLANLARI (43) – (30) KARTAL MARMARA (GE AL AGR ASYA)

13:00 FENER ATAŞEHİR (39) – (47) GENÇ BOĞALAR (GE AL BGR ASYA)

14:30 SANCAKTEPE İSTANBUL (33) – (56) BEYKOZ KARTALLARI (GE AL AGR ASYA)

02.04.2016 CUMARTESİ HASAN DOĞAN S.S.

13:00 PENDİK BELEDİYESİ (71) – (50) AYDOS (GE AL BGR ASYA)

14:30 İSTANBULGÜCÜ (62) – (78) SİYAH BEYAZ (GE AL BGR ASYA)

16:00 TEK YILDIZ GSK (44) – (61) TAKIM YILDIZLARI (GE AL CGR ASYA)

17:30 ATLETİK TEKNİK PERFORMANS GENÇ. (45) – (43) ASFA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KLB (GE AL CGR ASYA)

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.